Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást tegyek?

Milyen tetoválást tegyek?

Figyelt kérdés

20/F


Már jó egy ideje gondolkodom azon, hogy teszek magamra tetoválást. Örök szerelem szimbólum tetoválást szeretnék magamra tenni. Szabados vagyok.


A másik olyan szimbólumot szeretnék tenn, hogy tovább léptem, kezdtem egy új lapot.



Milyen tetoválást tudtok ajánlani? Milyen szimbólumot ismertek örök - végtelen szerelemre, és hogy túl léptem és kezdtem új lapot, néha vannak nehézségeim - depressziós vagyok, de harcolok, hogy jobban érezzem magam. Milyen szimbólumot ismertek?


Köszönöm a segítséget, és a válaszokat. A csuklómra, karomra szeretném tenni a tetoválást.


2018. nov. 2. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy mi idegenek mit tudunk. Nem kell mindent bemagyarázni. Ha én neked azt mondom hogy a Super Mario az örök szerelem szimbóluma akkor magadrarakod? Nem hinném.

Neked kell eldöntened hogy mit akarsz és minek adsz jelentést.

De nem kell minden tetoválásodnak jelentéssel bírni. Ha tetszik valami, csináld meg. Ha valaminek a "jelentése" tetszik de a mintája nem, akkor ne.

2018. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tetkósok mindig arról pampognak, hogy az ő rendkívül egyedi életükre oly speciálisan jellemző motívumot varratják az irhájukra. Te meg erre itt kérsz tippet, hogy mégis mi legyen rajtad, mert a tetkó azt aztán qurvára kell.

"néha vannak nehézségeim" Mondanod sem kellett volna...

2018. nov. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!