Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék egy kis tetoválást...

Szeretnék egy kis tetoválást a tarkomra aminek számomra van egy jelentése és motivácioja szerintetek?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta sportolok egy kaptam egy komoly terdserulest amibol a fittnes segitett felalni.. Az edzesek.. Barkit kerdeztem hogy mondjon egy szot ami hozzam illik es mindenki azt mondta sport Fitness sulyzok.. Es találtam egy mintat szerintetek milyen lenne a tarkomra?
2018. szept. 26. 20:17
 1/4 A kérdező kommentje:

Itt talalhato a link

[link]

2018. szept. 26. 20:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik
2018. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem különleges,sok sikert hozzá :)
2018. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szuper az a lényeg hogy számodra jelentéssel bírjon és hát nem látok ilyen tetoválást minden nap úgyhogy elég egyedi :)

Nekem is van a tarkómon de annyira megfeledkeztem már róla hogy akkor jut eszembe ha mondják 😊 Néha be állok a tükörbe háttal és megnézem hiszen nem sűrűn látom 😄

2018. szept. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!