Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A fehér tetoválás látszik a...

Barboo.. kérdése:

A fehér tetoválás látszik a feketén?

Figyelt kérdés
Van egy tetoválásom amit 2 éve csinaltattam fekete színű. Tudom, hogy az idő múlásával fakul de így már egyáltalán nem tetszik szurkes-kék. A mintát tekintve nem is valami előnyös. Az utóbbi időben viszont elkezdtem gondolkodni azon, hogy fehérre átvarratnám. A kérdés, hogy ez lehetséges-e?

2018. nov. 28. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Sima fehér tetoválást nem készítenek szalonokban, csak más színek kiegészítéseként, árnyalatokhoz használják. A régi mintádat nem fedné le, rondább lenne csak, főleg, hogy míg az érintetlen bőrrészed változik, barnul pl, a bőrszínűre tetovált nem barnulna vele. Inkább takartasd el a muntádat egy másik, erőteljesebb tetkóval, vagy, ha már egyáltalán nem akarsz tetkót, lézeres kezeléssel eltávolíttathatod, sok szalonban vállalnak ilyet is. De ez drága, fájdalmas, hosszadalmas folyamat, mintától, fakultságtól, színtől és testtájtól is függ, hányadik kezelés után látható eredmény, nemritkán visszamennek 10 szer is ( havi 1 alkalommal ) Az Invictust, vagy a Dark Dream tattoo-t tudom ajánlani, amennyiben Pesti vagy, vagy nem akadály számodra az utazás. Itt nagyon szép mintákat csinálnak, és vállalnak lézeres kezelést is.
2018. nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2018. nov. 28. 21:27
 3/3 Metionin ***** válasza:
100%
Fog rá de el nem takarja. Ilyen esetben vagy eltávolíttatod vagy varratsz rá valami jobb mintát. Ha 2 év után már kifakult akkor vagy a festék volt rossz, vagy nem vigyáztál rá. Ha lesz új tetkód, minőségi helyen minőségi festékkel csináltasd és védd a napfénytől.
2018. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!