Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen érzés annak akinek fáj...

Milyen érzés annak akinek fáj a tetoválás mihez tudná hasonlítani az érzést?

Figyelt kérdés
Sziasztok pénteken megyek tetováloshoz. Belső alkarra szeretnék varattani. (Lány vagyok) Izgulok. Nem az hogy halálra félek mert akkor bele se vágtam volna az elszántságba, csak szerintem minden emberbe van főleg az első tetoválásánal valamilyen mértékü félés vajon mennyire fog fájni?! Milyen érzéshez hasonló?! És stb és stb. Tudom sok ilyen kérdést kiirtak már de mindnél csak azt olvastam " olyan kb mint az epilálás" Nos én még azt se használtam eddigi életembe sose! Esetleg valami más hasonlatság?!

2018. dec. 5. 02:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Eddigi életem során*
2018. dec. 5. 02:15
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem 17 évesen volt az első tetoválásom aztán lett több is. Bizonyos helyeken,érzékenyebb pontokon sokkal jobban fáj mint máshol. A belső alkaromra volt az első és kb olyan mint mikor vért vesznek tőled az a tűszúrás csak nem kitartó és benned marad a tű hanem nagyon sokszor hozzáér a bőrődhöz és egy idő után már elzsibbadsz. Fájni fáj de ki lehet bírni nem vészes.

Egyébként a satírozástól sokan megijednek mert ott sok tűt tesznek fel és azzal színeznek..stb de nekem személy szerint az volt a legkellemesebb része. Szóval ez egyéni kinek mi a tűrőképessége de a lényeg hogy ne félj. Lehet kérni ott is pihenőidőt hogy ha szeretnél. Inkább az utána való kenegetés ami rosszabb míg be nem gyógyul.

2018. dec. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Legjobban a tetoválás közbeni fájdalomhoz hasonlít.

.

Tőled függ, ha akarod kéjérzetté is válhat.

2018. dec. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem mindkét belső alkaromon van, az egyiket 4, a másikat 7 órán át csinálták. Kb. olyan érzés mintha kapargatnák a bőrt, később amikor többször mennek át rajta, kicsit éget, zsibbad. Én életemben egyszer epiláltam, majd meghaltam, szerintem az sokkal rosszabb :D
2018. dec. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat. :)
2018. dec. 6. 01:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a fájdalomtűrő képessége, meg persze attól is függ hogy melyik testrészre varrnak.

Nekem a csuklómon van, annyian mondták hogy ott fájdalmas mert vékony a bőr. Hát igazából megse éreztem. Kicsivel több mint félóra volt csak. Inkább csikis, bizsergő érzés volt, egyszer kétszer éreztem pici szúrást.

2018. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) kész lett. Másfél orás volt nagyjábol egyáltalán nem fájt. Csuklótól kezdte az egy picit rossz volt aztán haladt felfelé igazábol nem fájt csak olyasmi fajta érzés volt mintha egy rossz anyagú szörös szúrós polover piszkálodna,irritálna :) Semmi grimasz semmi nem volt. Satirozást megse éreztem ha mondhatjuk úgy kellemes volt:) Nagyot csalódtam pozitív irányban :) Tökjó volt a társaság is :)
2018. dec. 7. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!