Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tetovalasról? "Erős" lenne?

Figyelt kérdés
[link]

#tetoválás #tetováltlány
2018. dec. 26. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Utánzás lenne

Amúgy az enyém is hasonló helyen és nagyságban lesz

2018. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 $$$$$ ***** válasza:
34%

Szerintem gyönyörü és nőies. Nekem nagyon tetszik. Szerintme jól állna egy nőnek. De pont ilyet szerintem se csináltass mert az masolás. Bár ha nagyon tetszik akkor csináltasd meg :D . Te tudod. De szerintem egyébként nem tulzás nagyon jól néz ki😃!

18/F

2018. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem csúnya.
2018. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Szerintem "erős" lenne, de ha neked tetszik, miért ne ? Nem más teste, hanem a tiéd, te döntöd el :D
2018. dec. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Erről személy szerint a véleményem az, hogy jól néz ki, szépen ki van dolgozva. Hasonlót jobb csináltatni, mint szó szerint másolni egy másikat. Egyrészt ezen is van még mit csiszolni, másrészt változtatni is lehet rajta. Több alkalmas minta, érdemes egy igazán profit felkeresni és vele konzultálni.
2018. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik
2018. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ízléstelen.
2018. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Nekem tetszik, viszont ha ilyesmit varratsz magadra, akkor a büdös életbe ne hízz el, mert csak ezen a testalkaton mutat jól.
2018. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

I-M-Á-D-O-M.

Ez gyönyörű, az egyetlen rész ahol bele tudok kötni hogy a virágok illetve a szürke részek gyorsan meg fognak fakulni, de egyébként csodálatos, követi a test vonalat, nőies, most úgy kedvem lett hasonlót komponálni a tetkó tervembe.

Egy kérés. Ne akard lemásolni. Ebben iszonyatos munka és tervezés van, ne lopd el, ha nagyon tetszik keress egy szuper tetoválót és menj be hozzá hogy ILYESMIT szeretnél de rád szabva, olyan dolgokkal amik te vagy, a te testedre tervezve. Inspirálódni egy tetoválásból jó dolog de egy az egyben másolni már nagyon nem etikus.

2018. dec. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha jár még erre válaszoló köszönöm nekik :) valóban igazatok van másolni nem jó dolog... Akkor valami hasonlót betervezek és fejben próbálom jobban ''magamévá'' tenni a mintát 😇
2019. jan. 14. 07:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!