Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az orr piercingem vastag...

Az orr piercingem vastag mennyi idő alatt szűkül összébb a lyuk? Többi lent

Figyelt kérdés
El mentem pc -hez szuratni és amit bele tett piercing 1.2mm és kiderült hogy nem is orr piercing hanem ajak vagy köldök piercing van az orromba . Most tetettem bele egy vékonyabb vastagságút . De akkor egy orr piercingnek hany mm-nek kell lennie ? És milyen fajták vannak?

2019. jan. 3. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Jesszus,elég rossz helyet fogtál ki. Ne aggódj,a lyuk hamar szűkül. Nekem 1 mm a legvastagabb,de az már túl nagy,nem szeretem. 0.8- 0.6 mm mutat szépen,legalábbis szerintem! :)
2019. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2019. jan. 3. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ajakpierincgek általában 1,2 mm átmérőjüek, a köldök ékszer 1,6 mm esek. Az orr ékszerek egy része 1,2 mm ugyan úgy, de akad persze 1 mm és 0,8 mm is. A 0,6 mm nagyon ritka.

Az ékszer típusra nem lehet, hogy köldök piercing legyen az orrodban (fizikailag megoldható, de banánszáras barbell orrba?...), ajakpiering lehet talpas vagy karika, de patkó is. Olykor használnak talpas ékszert orrhoz is, de általában kampós vagy L száras ékszer szokott lenni a kezdő ékszer, olykor persze lehet kérni gömbvégűt is.


Fajták... hát... Mint írtam, van L száras, vagy kampós végű (L száras, de hajlított véggel), van gömb végű (egyenes száras egy apró gömböcskével a végén ami egy icipicit vastagabb, mint a szár, hogy ne essen ki, de nagyon hosszú hordási idő után nehézkes kiszedni), van teljes karika (pálcazáras, szegmenzáras, golyózáras, összefogott), van talpvégű karika), patkó, spirál, kapcsos végűek, talpasok (bedugós, csavarós) és persze azok, amiket nem soroltam fel :D

Hamar összeszűkül, főleg szúrás utáni 1 évben.

Annyinak kell lennie, amennyit te szeretnél hordani. Van, aki külön kitágítja az orrpiercingjét, mint a fültágító, van aki tényleg csak a hajszálvékonyat hordja.. szóval tőled függ, hogy te mit hordasz benne.

2019. jan. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!