Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jelenleg 3 napos a köldök...

Jelenleg 3 napos a köldök piercingem, tegnap óta viszket a környeke nem kozvetlen a lyuk. Ez jelentheti a gyógyulását? Illetve normális az ha hozzáérsz a bőrödhöz és érzed a pircinget ami belul van? Lehet tul fentre szúrta?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egyépként elméletben sokáig gyógyul és nem valószínű , egyépként kicsit piros a kornyeke és a lyuknál nagyon enyhén gennyedzik bár szerintem ez is csak hogy konnyeben gyógyuljon . Tehát nem gondolnám hogy bevan gyulladva , fájni nem fáj .

2017. szept. 10. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel kezeled? Kép?
2017. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Helyesen írni nem tudsz, de köldök pirszingre volt eszed. Gratulálok!
2017. szept. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudok helyesen írni csak telefonon van hogy ékezet nélkül írok és mivel gyorsan így bele bele csúszik egy egy hiba , szerintem 18 evesen van eleg eszem köldök piercinghez de azért köszi ezt az értékes kommentet .. egyépként ilyen gél szerü fertőtlenítövel nevét nemtudom korházból lett hozva nem rég
2017. szept. 11. 05:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Octenisepttelmkezeld ill tetrannsal, ha gennyes, akkor be van gyulladva
2017. szept. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köldök ékszer gyógyulási ideje 6-24 hónap. Kezeld octenisept folyadékkal, kerüld a fizikai hatásokat, ne piszkáld, ne cseréld le..stb. Szoli, strand, uszoda, szauna..stb 2 hónapig nem ajánlott. Tartsd be a kezelési utasításokat. A viszketés velejár, a pirosság is, a gennyedzés is. Ha komolyabb dudor nőne rá, kezeld hidrogén-peroxid oldattal. Óvd, ápold, kezeld.
2017. szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!