Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi illene a személyiségemhez?...

Mi illene a személyiségemhez? Én egy fehér rókára gondoltam.

Figyelt kérdés
Én úgy vélem hogy elegáns vagyok,és mások szerint intelligens,aranyos,néha gyerekes,erős,kitartó,néha beképzelt,nőies,és ha valaki gonosz velem azzal én is az vagyok nagyon.

#tetoválás #személyiség #amienngemjellemez
2019. jan. 18. 23:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg szeretek álmodozni,a barátaim mellett kiállni,de néha magányos farkas vagyok
2019. jan. 18. 23:23
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Hát ezek a jellemzések még véletlenül sem passzolnának a fehér rókához ami más néven sarki róka.

Így ne válassz tetkót mert nagyon megbánod.

Csak megjegyzem. A sarki róka kistermetű,mindenütt szőrős, még a talpa is. Monogám. 2 változata van kék és fehér színváltozatú. A fehér a dominánsabb. Vadászik, de sokszor dögöt is eszik (jegesmedve megmaradt táplálékát. Kártevőnek is tartják.

2019. jan. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Így felesleges bármilyen tetoválást is csinálnod. Nincs olyan állat ami passzol a személyiségedhez, maximum olyan amit szeretnél beleképzelni, hogy passzoljon. Az ilyen "muszáj hogy legyen egy tetkóm úgyhogy értelem nélkül csak úgy random választok valamit amit abban a pillanatban magamhoz illőnek érzek" tetoválások pedig 99%-ban idővel megbánásban részesülnek.
2019. jan. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ilyesmik nem tetszenek? [link]
2019. jan. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 válaszoló de tetszenek,olyan kis játékosak 😊
2019. jan. 19. 10:46
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Amíg nem tudod magadtól a választ és vadidegen emberek megerősítésére szorulsz, max a rágóhoz adott felnyalós tetkót tudom ajánlani. Annak nem lesz sírás a vége. Érleld még magadban pár hónapig, évig ezt a gondolatot.
2019. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Ne csináltass úgy tetkót, ha nem vagy abban biztos hogy az illik hozzád, legyen jelentősége.

Ha bármilyen motívumot választassz (pl állat) akkor előbb nézz utána hogy melyik mit jelent, mit szimbolizál.

Egyébként nemtudom hogy miért pont fehér róka, de nekem biztos nem ezek a tulajdonságok lennének az elsők amik eszembe jutnak róla.

2019. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Hallgass a többiekre. Ha másoktól várod a tetkódat vagy olyan van amit más akart, egy életre bánni fogod.

Én mindig rózsát szerettem volna az alkaromra. De a férjem szerint az qrvás, inkább legyen matyós virág az nagyon szép. A férjemre hallgattam. 5 éve van meg, és utálom. Most azon agyalok, hogy ha megtudja csinálni a tetkós akkor rátetoválnék.

2019. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A róka még nem biztos,csak szeretnék valami olyat ami engem jellemez :) egy másik tetováláson is agyalok ami rózsás,láncos meg a láncon lóg 1 óra és annak legalább jelentése is van,a rókával vagyok bajba,ha azt szeretném akkor se tudnám hova varrassam :D
2019. jan. 20. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!