Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lehet úgy tetováltatni, hogy...

Lehet úgy tetováltatni, hogy nem a tetováló tetovál?

Figyelt kérdés
Ez így most hirtelen furán hangozhat, de én arra gondoltam hogy úgy szeretnék tetoválást, hogy azt az csinálja aki miatt szeretném.

2019. jan. 20. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megfelelö képzettsége van, akkor esetleg.
2019. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, ha megvan hozzá a felszerelés otthon vagy ha ezt le tudjátok beszélni egy tetoválóval megoldható. Viszont én próbáltam már tetoválni egy haverom felszerelésével (nem emberi bőrt), de nem olyan egyszerű. Kellett pár alkalom amíg ráéreztem viszont még mindig nem megy annyira, hogy élesben meg merném próbálni. Ezek után biztos nem hagynám, hogy olyan tetováljon aki életében először fog ilyen gépet a kezében, nagyon csúnya lenne a végeredmén.
2019. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindegy van-e papírja/szalonja vagy sem... Legyen ügyes s tehetséges, tapasztalt ember....


Én pl unom már ezt a sok ratyi tetoválók elcseszett dolgait javítgatni. Ezért is tripla árat kérek s nem is egyszerű olykor.


Ha már szívok a nyomik miatt, akkor érje meg.


Ne csináltasd olyannal, akinek nincs felmutatott szép munkái s megelégedett vendégei.

2019. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!