Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy csináltátok meg életetek...

Hogy csináltátok meg életetek első tetoválását?

Figyelt kérdés

szeretnék egy tetoválást az oldalamra és arra lennék kíváncsi hogy ti hogyan terveztétek meg?

muszáj jelentenie valamit vagy muszáj olyannak lennie ami kimutatja a személyiséget?

esetleg mi a véleményetek a szám tetoválásokról?

21/f



2019. jan. 21. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első tetkóm az alkaromon van. Nincs jelentősége, nem mutatja a személyiségemet. Egyszerűen csak tetszik. Nincs mondandója, csak szeretem a virágokat. ennyi.
2019. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tetoválom tervezte meg,elmondtam neki nagyvonalakban,hogy mit szeretnék viszont látni Ő pedig kivitelezte nekem.
2019. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első tetkóm a két fiam neve rovásírással, körben a csuklómon.

Nő vagyok, ha ez számít. :)

2019. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem számít a nem ;)

Lényeg hogy lett meg az első tetoválásotok

Köszönöm a válaszokat :)

2019. jan. 23. 17:06
 5/11 anonim válasza:

decemberben csináltattam meg az első tetoválásomat, amit kb 2 évvel ezelőtt rajzoltam meg nagyjából, hogy mit szeretnék. ezt a tetoválóm tökéletesítette.

nekem családdal kapcsolatos, de úgy, hogy ránézésre senki nem mondja meg róla, hogy mit ábrázol, mivel vonalakból áll az egész, csak én tudom, hogy melyik vonal mit jelent számomra.

24/n

2019. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én felskicceltem, hogy nagyjából valami ilyet szeretnék (egyszerűbb volt, mint elmagyarázni szóban), a tetováló pedig megtervezte szépen. Az én első tetoválásomnak van jelentése, de azóta van olyan is, aminek igazából nincs, csak tetszik. A tetoválásban nincs olyan, hogy muszáj. Azt tetováltatsz magadra, amit szeretnél. Ha van jelentése, akkor van, ha nincs, akkor nincs. Na bumm.
2019. jan. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
3 éve szeretnék.. de mindig jöttek a gyerekek. Majd dmit kinéztem lassan tömeg tetkó lett. Így hivatalosan is tudom mit szeretnék, hogy szép egyedi legyen! 2 hét múlva már rajtam is lesz
2019. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
nem ertem miert kell tetovaltatni elfelejtitek a gyerekeitek nevet.az emlek az belul van .nem kivul.az egesz tetovalas .csak uzlet.most meg divat.mert a bozsi neninek is van ? .hat akkor nekem is legyen de ha jonnek a bor problemak az is a tied .mert azt a tetovalo nem mondja el.mivel jarhat kesobb,az egeszsegedre
2019. febr. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8as válaszoló, képzeld, nem felejtem el a gyerekeim nevét. Azért viselem a csuklómon rovásírással a nevüket, mert akkor varrattam magamra, amikor kiderült az agydaganatom. Amikor magam alatt voltam, rosszul voltam, hánytam a kemótól és azt kívántam bárcsak megdöglenék, akkor ránéztem a csuklómra és tudtam nem adhatom fel, mert várnak haza a fiaim. Ettől mindig erőre kaptam, mert eszembe jutott a nevetésük a huncut nézésük, és rájöttem, hogy miattuk, értük érdemes élni.
2019. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia nagyon sajnalom ha esetleg megbantotalak,nem neked szolt en altalanosagban irtam ,en egy kicsit kibovitve irom nem tejesen rolad van szo,en azokhoz akartam szolni akik osze visza tetovaltatnak magukra mindent,mutogatjak mi van rajtuk,es hozza irjak magamnak csinaltatam,emlek ,ok akkor miert mutogatja nekem,feltunoen ,nekem kabalam van,es van r daganatom,kaptam sok sugarkezelest,most meg nagyon divat a tetovalas ,de a kovetkezmenyeit nem mondjak hogy fem van a festekben es ha szukseges mri rontgen,nem tudjak megcsinalni,te is voltal mri-on en is tudod mi az ,remelem gyogyult vagy,es tudsz mosolyogni fiaidra,en meg kuzdok,en ugy vagyok a tetovalasal,jovore gondolok ,es nem szeretnem nezni egesz eletemen at,mert rossz emlekre is emlekeztet,es a ruhankat is le szoktuk cserelni egy ido utan es ha ki akarod toroltetni a tetovalast fajdalom is van meg eleg draga az egyszeru halandonak,ez a sajat velemenyem udvozolek legyen jo napod
2019. febr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!