Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Tetoválás

A kérdés

Valaki rajzolna nekem egy rokat?

Mar regota szeretnek egy rokas tetovalast de olyat ami egyedi. Sajnos en nem tudok rajzolni. Olyat szeretnek ami egyszeru es inkabb hasonlit egy rajzfilmes rokara mintsem igazira. :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: roka, tetovalas, tetoválás, FOX, rajz, rajzolás

febr. 1. 09:04  Privát üzenet  

A válaszok
Ezt a tetovalo nagyon szivesen megtenne:)

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 1. 09:18 Privát üzenet

Milyet szeretnél? Csak a fejét vagy egészben?

Szemből, oldalról?

Szívesen csinálok egyet!

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 1. 09:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hat egy egesz testes rokara gondoltam. Az teljesen mindegy h milyen oldalrol.:)

# 3/5Időpont febr. 1. 09:31 Privát üzenet
Legtöbb tetováló megtervezi neked egyedire ha kéred. Én is tetoválóként dolgozok és leginkább egyedi mintákat tervezek/készítek. Ha gondolod írj és segítek szívesen. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 1. 13:22 Privát üzenet
Keress egy olyan tetkost, aki olyan stilusban dolgozik ami neked tetszik, es rajzoltatsd meg vele.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 1. 19:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szülők! Mit gondolnátok a lányotokról, ha meztelen embereket, leginkább nőket rajzolna?
Rókát tenyészt valaki az országban?
Lehet tartani kék rókát?
Nyakbavaló rókát és róka prémből készült sapkát mennyiért tudnék eladni? Hol lehet tisztítani?
Valaki meg rajzolna nekem egy tetoválást?
Vannak itt olyanok akik jól tudnak tetoválást rajzolni? És rajzolna is nekem egyet amilyet én szeretnék?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Tetoválás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!