Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Satíros vagy szálas szemöldök?

Satíros vagy szálas szemöldök?

Figyelt kérdés
Sajátomat is meghagynám, csak egyik (alapból) picit feljebb van, mint a másik, valamint lehetne kicsit hosszabb is. Én szálasban gondolkodtam teljesen, de van aki azt mondj, az csak frissen szép, csúnyábban és gyorsabban kopik, a satíros szebb. Én meg nem tudom, mit csináljak :D
2019. márc. 14. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van szemöldök szőred akkor a szàlas.

Ha pedig nagyon kevés van akkor satíros.

2019. márc. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyén néz ki, hogy tetoválással akarnak szőrszálakat utánozni. A satírozott sokkal jobb.
2019. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szálas sokkal szebb, eleinte én is azt akartam, de végül satírosat csináltattam, a tetkós beszélt le róla. A szálas elvileg néhány hónapon belül teljesen kikopik (nyáron még gyorsabban), és folyton újra kell csináltatni, ami ugye pénz is, idő is, fájdalom is...
2019. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

na, pontosan ezt mondták nekem is.


Jut eszembe, fájdalom. Mennyire fáj? Elég sok tetkóm van: alkar kívül-belül, hát, nyak, lapocka, kulcscsont, lábfej - ezek nem fájtak, illetve van a két mellem közt, na az nagyon fájt... melyikhez hasonlítható leginkább szerintetek?

2019. márc. 19. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak tetkóim, szerintem kb pont olyan volt, mint bármelyik másik. Nem volt épp kellemes, de simán túlélhető.
2019. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!