Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetkómat csináltatom...

Első tetkómat csináltatom Orulnek ha megosztanátok velem nektek (ha van tetkotok) mennyire fájt es hogy hol van?

Figyelt kérdés

Én a bordámra pontosabban a melltarto alatti reszre akarkk egy szót

A hasam elég lapos vekony szoval biztos meghalok majd ezert is erdekel milyen erzesre szamitsak kb?


2019. márc. 24. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a felkarom belső oldalán van. Olyan volt, mintha darázs csípne. Csípett már meg méhecske vagy darázs? Na olyan, csak persze hosszan. Egy idő után elfárad a bőröd és átalakul a fájdalom is, kicsit jobban el tudod engedni.
2019. márc. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van a bokám felett, az egyáltalán nem fájt, mint ha csak rezget volna valami ott

Van az oldalamon, na ott azért szorítottam a fogaimat, mint amikor papírral elvágod az ujjadat csak az oldaladon

Van az alkaromon azt meg a darázs csípéshez tudom hasonlítani, talán kicsit enyhébb

2019. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valamikor 8evese csipett 😂köszönöm
2019. márc. 24. 09:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van hat. 7, ha azt vesszük hogy egy takarva van. Az oldalamon is van egy picike. Bexarás, de az volt a második legrosszabb, pedig tényleg csak egy monyók. Valahogy a színes satírozást nem bírom :D ettől függetlenül kibírható.
2019. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

11 tetoválásom van, ebből 2 mondható nagynak (20cmnél nagyobb) a legjobban az ujjamon fájt, mivel előtte már túl voltam két nagyon eléggé meglepett, hogy ennyire tud fájni :D

A bordámon van egy mondat melltartó vonal alatt oldalt, fájt, de teljesen bírható és elviselhető fájdalom volt.

30/N

2019. márc. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem kettő van. Egy a bokámon, egy a gerincemen. Elég kényes vagyok mindenféle fájdalomra, tényleg. De a tetoválás nem fáj. Hát nyilván valamennyire érzed, de teljesen tűrhető. Olyan mint amikor felhorzsolod a bőrödet. Aki darázs és méhcsípésként élte meg kíváncsi lennék mivel tetoválták varrógéppel ami húsig bemegy? Nekem azt mondták a bokámon fájni fog. Alig éreztem. A gerincemre szintén ezt mondták, jézusom az nagyon fáj, ott meg fogsz halni. Hát.. Éreztem, de még bírtam volna simán. Elgondolkodom miért is tartom magamat ennyire kényesnek a fájdalomra :D Nem lehet hogy mindenki rástresszel csak? Na mindegy, neked az egy szó semmi lesz. Észre se fogod venni. Fogj egy rotring ceruzát hegy nélkül, enyhén nyomd a bőrödre és húzd végig rajta. Annyit fogsz érezni. Nem akarok hazudni és nem akarlak ámítani mint a gyerekeket a fogorvosnál, a nem fog fájni témával, de hidd el, tényleg nem fog fájni.
2019. márc. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hetfon voltam.Nem votl kellemes fokepp par resznel de kibirtam
2019. márc. 26. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kibírtad. Ez nem kínzás.
2019. márc. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!