Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ma megyek tetovaltatni,...

Ma megyek tetovaltatni, bepanten helyett mivel lehet még kenegetni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Miert nem jo a bepanthen?

Koromvirag talan (?) szemoldok tetovalasomra azt mondta a kozmetikus.

Viszont rendes tetovalasra szalonban a bepanthent mondtak.

Vannak tetko kenos kremek drogeriaba baleanak lattam ilyenjet de nem igen biznek ilyenekben...

Egy nemet kenocs van ami tudom, hogy jo az kifejezetten tetovalasra van es hasznaltam mar viszont azt csak nemetorszagban lehet kapni.

2019. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
100%
Azzal kend amit a tetováló mond mert csak úgy vállal garanciát a munkájára. Ha bepanthent mond, akkor azzal kend.
2019. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért akarnád mással kenni?
2019. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Körömvirág +1
2019. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mint tetováló azt ajánlanám hogy figyelj oda arra amit mond.


Tök mást ajánlunk az egyetemistának aki egész nap padban ül és más a fizikai melósnak aki malterban fetreng könyékig.

Az utóbbi esetében fertőzésveszély magasabb, körömvirágos lónyál nem antiszeptikus, és fontos lenne tisztességesen bekenni mert az is kipárnázza.

Aki egész nap padban ül annak nem fontos hogy védje annyira, lehet levegőztetni ha az illető elég józan ésszel bír és nem önti rá a kólát, macskaszőrt, esővizet stb.


Attól is függ hogy milyen a minta, hol van a testeden és mekkora.


Mindenki a saját munkáját ismeri leginkább, a három kollegám háromféle különböző krémet ajánl.

2019. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Anno nekem is bepenthent ajánlotta a tetoválóm, mióta Németországban is tetovál, azóta van nála az a direkt tetoválásra való krém, az utolsó tetoválásomat már azzal kentem :)

De leginkább azt használd, amit a tetoválód mond!

2019. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Disznozsirral.
2019. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elmentem tetovaltatni es megkerdeztem a tetovalot hogy ő mit ajánl. Nála tudtam venni gyógyszertárban erre kikevert krémet. 1000ft volt egy tubussal és nagyon jó kis kence 😊
2019. ápr. 12. 09:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Sudocrémmel babáknak való.
2019. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tattomed krém
2019. ápr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!