Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az alkaron mennyire tud...

Az alkaron mennyire tud nyúlni a bőr, és vele együtt a tetoválás?

Figyelt kérdés
65kg vagyok, tegyük fel, hogy feljön rám 10-15kg, az az alkaromon mennyire fog meglátszani? Várjak még a tetoválással, vagy ott nem fog látszódni a "változás"?

2019. ápr. 10. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem mikor 10 kiló izmot szedtem fel, akkor 5-6 centit nőtt az alkarom legalább, ami eléggé látszana egy tetováláson is. Szerintem várj még legalább addig, amikor tudod, hogy csak 1-2 centit fog nőni, az már nem számít.
2019. ápr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól is függ hogy hol oszlik el az a 10-15 kg.


Ha edzőtermi izom, az máshogy ül mintha egész nap lapátolnál. Ha háj, az is máshogy fog kinézni.


Az alkar belseje nem nyúlik annyira mint a külső, de mindkettőnél átrendeződnek a dolgok ugyanazon súlynál is ahogy a csuklód mozog, szóval én annyira nem félnék.


Hacsak nem merőkanállal nyomatod a protein port,és mindezt a súlyt két hét alatt gondoltad abszolválni (ami amúgy se okos dolog) nem lesz gáz.

2019. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!