Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ki milyen szöveget/felíratot...

Ki milyen szöveget/felíratot ajánlana nekem?

Figyelt kérdés

A csuklomra,szeretnék egy rövid szöveget/felíratot egy madár mellé,valami motiválót amire ha ránézek a minden napokban is erőt ad,és nem fogom megbánni sem....lehetőleg inkább angolul.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



2019. ápr. 13. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több tetoválásom is van, de mind a saját elképzeléseim alapján készült. Tudtam, hogy milyen jellegűt szeretnék és miért, és nem sajnáltam rá az időt, hogy kitaláljam és eltervezzem, hogy semmiképp se valami olyan minta vagy szöveg legyen rajtam, ami simán szembe jöhet velem az utcán és kb. Minden második embernek olyan van..Te ismered magad, te tudod, hogy miért kell motiváció. Szerintem próbáld meg magadtól kitalálni, úgy lesz a minta igazán “te”.
2019. ápr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor idegen nyelven olvass, jó sokat. Regényeket, verseket.


Csak olyat varrass fel, ami olyan nyelven van, amit min. beszélgetési szinten beszélsz.

2019. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!