Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tobb honapos gyogyult sminktet...

Tobb honapos gyogyult sminktetovalas viszketese normalis? Bov lent.

Figyelt kérdés
Marcius 8an voltam korrekcion a szalas szemoldok tetkommal. Be is gyogyult szepen. A napokban vettem eszre hogy neha viszket valamint nagyon apro dudorok jelentek meg a bor feluleten. Elegge megremiszt, van mas tetkom is de ilyen sosem fordult elo. Szakszeru szalonban voltam. Az a legfurabb hogy most jelent meg kozel ket honappal kesobb. Nem szolizom vagy ilyesmi amie setleg irritalhatta volna. Felek hogy a maradek szemoldokom is kihullik majd ha vami komoly dolog ez :(
2019. máj. 2. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

En ugyan normal tetkos vagyok, de mostanaban talalkoztam ilyen esetekkel.

Kerdeznek parat, ha esetleg valamelyik fennall, akkor privatban tudok segiteni hogy merre indulj tovabb a problemaval.

Hajlamos vagy esetleg ekcemara? Esetleg stresszelsz mostanaban valamin? Sajnos ez is lehet kivalto ok.

Esetleg talalkozhattal olyan dologgal (kaja, vegyszer), amire allergias lehetsz vagy kicsit erzekeny vagy ra?

Szedtel mostanaban antibiotikumot?


Ezek mind okozhatjak egy mar gyogyult, akat tobb honapos tetko viszketeset es kiutesesedeset vagy kidudorodasat.

2019. máj. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Ekcemara nem vagyok hajlamos, viszont a meloban sok a stressz mostanaban. Antibiotikumot nem szedtem, es uj kremeket se probaltam, vagy nem ettem mast mint azelott. Mar a dudorok kevesbe erezhetoek, viszont meg viszketni viszket neha :(

2019. máj. 7. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!