Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tényleg nem ajánlatos első...

Tényleg nem ajánlatos első tetoválásként bordára tetováltatni?

Figyelt kérdés
Ki csináltatta az első tetoválását bordara? Kérem az írjon! Az is írhat, aki nem elsőként csinaltatta oda. Köszi! 🙂 Mennyire fáj? Mennyire kibírhatato?

2019. máj. 14. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Nekem nem az első készült oda, hanem asszem a 4-ik. Őszintén szólva eléggé megszenvedtem. Fájt mert közel van a csonthoz. De azért túl lehet élni. Igazából mindegy hova csináltatod először. Ha már a sokadik tetoválásodat csinálod, akkor is fájhat a bordán. De az is lehet hogy neked nem fog fájni. Mindenkinek más a tűrő képessége.

Ha csak ezen múlik ez ne tartson vissza =).

2019. máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Én lábfejre csináltattam pár napja a másodikat. Az is csontos terület, vékony bőr akár a bordán, nem szépítem rohadtul fájt, de kibírható. Nyugtasson a gondolat csak addig fáj még csinálják utána már nem :)
2019. máj. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem oda készült az első. Ráadásul egy 10x10 centis terület készült kb 4 órán keresztül mert kezdő (de ahhoz képest, és azóta méginkább profi)volt a tetováló.

Inkább a vége volt kicsit rossz mert megfáradt a bőr, de én rosszabbra számítottam.

2019. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mintától függ. Én a harmadikat csináltattam oda, szerintem az egyik legfájdalmasabb terület, szóval elég kemény menet lesz, erre jobb felkészülni. A hátam után azt hittem, ez is majd hasonló lesz, aztán véresre harapdáltam a karom abban a 2,5 órában, amíg készült :D
2019. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most kicsit besz@rattatok!🤣😂 Lehet inkább először máshol kezdem hehe
2019. máj. 15. 17:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én!

Életem első tetoválása egy teljes oldalas, színes borda-tetkó :D

Mondta a tetováló is, hogy biztos hogy ezzel kezdjünk, bátor vagyok! Több órán keresztül készült, a végére már minden mozdulat fájt főleg a satírozás, az elején kaptam valami lidokainos krémet amit kb fél órával kezdés előtt kellett felkenni, és valóban az első órában semmit nem éreztem szinte, fokozatosan kezdett el fájni, nekem ez így nagyon jól bevált (a többi tetoválásomnál sose használtam semmit, de azok "jobb" helyeken vannak és kisebbek).

Kérdezz rá a krémre, nevet sajnos nem tudok már régen volt, de biztosan tud ajánlani valamit a tetoválód.

Ez amúgy ne tántorítson el, ha szeretnél egy bizonyos tetoválást csináld meg, ennyi. Az hogy ha kisebbel kezdesz, vagy más helyen, nem fog segíteni hiszen attól még következőnek a bordatetkó ugyanúgy fájni fog. Én pl meg se éreztem a csuklómom, a tarkómon, hátul a felkaromon és a két bokámon vannak még, egyik se közelítette meg a bordatetkót, igazából örülök hogy azzal kezdtem, utána már egyik se volt nagy kunszt :)


28/N

2019. máj. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! 😀
2019. máj. 16. 16:53
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem oda készült az első és egyáltalán nem fajt . Kellemetlen volt de nem fajt

Csinaltasd nyugodtan oda ha szeretned

2020. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!