Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Elég rossz lett a tetoválásom,...

Elég rossz lett a tetoválásom, gáz lenne megkérni a tetoválót, hogy javítsa ki?

Figyelt kérdés

Szóval így néz ki: [link]


Kb 2,5 hetes, tehát már nincs seb rajta. Tízezer (!!) forintot kért el érte a csaj és azt mondta, hogy a nem egyenes vonalak csak azért nem egyenesek, mert friss a heg. Igazából tök kedves volt, tehát nem hiszem, hogy direkt rontotta el vagy direkt húzott le, de a tényen nem változtat, hogy ez így gáz és nem szeretnék még többet kiadni azért, hogy normálisan nézzen ki.


Szerintetek keressek fel egy másik tetoválót és fizessek ki megint pár ezret a kijavításra vagy kérjem meg az eredeti művészhölgyet, hogy ha már egy tizest fizettem, akkor javítsa már ki?!


Vagy annyira nem is feltűnően rossz ez?


2019. máj. 15. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Igazából nekem nem tűnt fel hogy nem egyenesek a vonalak.
2019. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem jó ,elmegy senki nem fogja észre venni a csaj meg jól lehúzott mi ennyit nem kérünk egy ilyen tattora 🖐️
2019. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Engem az jobban zavarna, hogy nem szimmetrikus (legalábbis a kép alapján)


Ha nagyon zavar, esetleg kedvesen Megkerdezheted, hogy tud-e javítani rajta


#2 azért az ár nagyban függ attól, hogy az ország melyik reszen csináltatja az ember és hogy mennyire ismert a szalon neve 😕

2019. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem látom szimmetrikusnak, illetve a vízszintes egyenes vonal szerintem elég szembetűnően elcsúszott, azt a részt én biztosan kijavíttatnám másik tetoválóval. Viszont várj még egy kicsit, kb.1 hónap kell amíg teljesen meggyógyul. Én is nemrég csináltattam a csuklómra, nem ez az első, mégis úgy nézett ki, mintha az egész szét lenne csúszva meg folyva. Kellett egy hónap mire rendeződött és elnyerte a rendes formáját.
2019. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Ezert tiz nem sok:) ujvarosi szalonban egy 5centis kis tetko 6 ezer:)
2019. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
90%
Elég fillérb..szó vagy.. Tízezer forint az semmi, legtöbb helyen kb ott kezdődik a tetoválók "kiszállási díja", tehát ha három pontot csináltatsz az is ennyi. (festék, tű, szalon fenntartása, idő, energia amit rádfordít) Elmentél valami olcsó helyre, rossz lett, utána meg képes lennél ugyan oda visszamenni hátha ők ingyen megcsinálják mert nem akarsz többet költeni? Értem én hogy nem így tervezted, de egy ferde tetkóval az alkarodon akarsz járkálni örökre, nehogy még pár ezer forintot bele kelljen raknod?
2019. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Èn ezért egy huszast kértem volna, mert szopó egy ilyet tényleg rendesen megcsinálni, és jó eséllyel korrekciózni is kell.

Egyébként igen, ez sajnos nem jó tetoválás, a vonalak nem egyenletes vastagságúak, de nagyobb gond az, hogy sok helyen látványosan meg vannak terülve.

Javítani szerintem lehet, de fel kell vastagítani hozzá a vonalakat. Én keresnék a helyedben egy olyan tetkóst, aki kimondottan geometrikus dolgokkal foglalkozik, vagy minimum tele van a portfóliója szép egyenletes kontúrokkal. Nem lesz olcsó, de én ahhoz nem mennék vissza aki ezt csinálta.


Amúgy a nagy összképet nézbe teljesen atlagos minőség, az emberek nagy részén nincsenek kiemelkedően jó tetoválások, szóval nem biztos, hogy random embernek aki ránéz szemet szúr a dolog.

2019. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!