Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon gáz, hogy nincs tetovál...

Nagyon gáz, hogy nincs tetoválásom és piercingem?

Figyelt kérdés

#Így nem is vagyok elég érdekes #kívánatos nő? #24 N
2019. ápr. 29. 22:20
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Na jó. Ügyesen beírtam rossz helyre a kifejtést :D tehetséges vagyok. nézzétek el késő este van
2019. ápr. 29. 22:24
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Így legalább kiderül az is hogy a leírásokat sem tudod értelmezni és nem csak kívánatos nem vagy:D


Amúgy meg csak divat a tetkó, senki nem lesz tőle kívánatosabb. Viszont van akit taszít.

Tehát ha azt nézzük hogy nem hátrány ha van, akkor előny ha nincs, de nyilván van akinek imponál.

2019. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha ezt komolyan kérdezted, akkor neked orvos kell!
2019. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem gáz. Senki nem ettől lesz “gáz” vagy “menő”, “kívánatos” vagy “taszító”.. Kinek ez, kinek az tetszik :)

Nekem van tetoválásom (magamnak csináltattam, magamért, van akinek tetszik, van akinek nem, nem különösebben foglalkoztat)

Illetve piercingjeim is vannak.. A páromnak tetszik, nekem tetszik, más személy véleménye ebben a kérdésben sem érdekel.

Miért gondolod, hogy egy tetoválással, vagy piercinggel másképp néznének rád? (Az előítéleteket most hagyjuk)

2019. ápr. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Tetováltatni az ember jóesetben nem divatból megy.

Hanem, hogy megörökítsen egy számára fontos emléket, vagy olyat varrason, ami jó érzéssel tölti el az illetőt, ha ránéz.


Piercingben van ami szép, de sztem egy fölösleges dolog.

2019. ápr. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mert kb nincs olyan ember, akin ne látnék, főleg lányokon, tipikusan ilyen "motiváló" flancos, elcsépelt angol szövegeket. És hogy akinek tetkója van, attól kb össze kell sz@rnia magát másoknak
2019. ápr. 30. 06:48
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz, hogy 24 évesen egy olyan értelmi szinten vagy, hogy ilyen kérdést teszel fel...

Mindenkinek más az ízlése, ami egyik embernek tetszik, másiknak nem biztos. Most ha összejössz egy olyan csávóval aki azt mondja hogy imádja a tetkós lányokat, akkor agyon varratod magad mindenféle marhasággal, csak hogy imponálj neki?

Van akinek jól áll a tetkó, van akinek nem, mégis varrat magára mert szereti. De ettől senki nem lesz jobb vagy rosszabb.

Nekem speciel van tetkóm, szeretnék is még, pedig párom a természetességet szereti egy nőn (natúr körmök, smink nélkül, festetlen haj, tetkó piercing nincs) mégis velem van és odáig van értem

2019. ápr. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
nincs azzal semmi baj ha nincs nekem sincs nem is is lesz nem megyek a hobortos divat utan,szeretem a termeszetes dolgokat,es nem szeretem mikor mutogatjak tetovalasukat,aki meg maganak csinaltatja,miert mutatja nekem,meg hogy emlek ,na ne az emlek nem a kezunkon bordankon vagy a nyakunkon van, hanem bennunk lakozik,es ha kabatban vagy hogy latod az emleket,es nem gaz ha piercinged sincs,attol meg ember maradsz,es nem gaz ha egyik sincs,ket gondal kevesebb van
2019. ápr. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Nem gáz...
2019. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
A szöveg tetoválás undorító úgy ahogy van.
2019. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!