Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért gondolják azt az emberek...

Miért gondolják azt az emberek, hogy rossz ember vagyok azért, mert orrpiercingem, tetoválásom van és másképpen öltözködöm mint az átlag? 18/lány

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mert általában akik nem olyanok mint az átlag,azoktól az emberek megriadnak valamilyen szinten és ezért azt mondják hogy drogos/rossz arcú/nebarátkozzávele/etc. nekem se piercingem,se tetkóm,csak bakancsom meg fekete ruháim,mégis lesátánistáznak.
2009. ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Mert felületesen,csak a külső alapján alkotnak véleményt.(tisztelet a kivételnek).
2009. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekemis van orrkarikám és mindenki első ránézésre azthiszi,hogy egy nagymenő dohányos/piás leányzó vagyok.. pedig nem..

17/L

2009. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mert zat hiszik, hogy valaki lázadásból keményebbnek akar tűnni, akkor már botrányt is fog csinálni, meg keménykedni. Esetleg ha te nem vagy olyan, akkor félsz, hogy be fog neked szólni. az ilyen emebrek maugy érzékenyek és művészlelkek, vagy divatból csinálják, vagy mert palástolni szeretnék az érzékenységüket. De nem sátánisták és nem is gyilkosok, nekem is volt szemöldökbe, orrba meg fülbe pircingem, most tetoválásom is van, fekete ruhákba is jártam sokáig, most már nem csak abba, egyáltalán nem voltam veszélyes :)

szerintem szexi ha valaki fekete angyalnak néz ki.

De persze cicababáknak is lehet pircingjük vagy tetoválásuk. imádom a rockot, de nem öltözködöm feltátlenül úgy mint ők :)

vannak elegáns rocker cuccok is, nem kell szakadtnak lenni, csak ha valaki már csipkés meg báli tuha szerüt vesz fel, azt már nem rocker cuccnak szokták nevezni a nagyokosok hanem gót nak :)


itt vannak ilyen fotók írd elé a www-t ld50.hu/page/models a kis képekre klikkelve megnyílnak az albumok egyesével, nektek melyik csaj, album vagy kép tetszik a legjobban? nekem Arwenyi két albuma, meg Ladya (amugy a models után írsz egy per jelet és a csajok nevét odabiggyeszted akkor a személyes albumukba lépsz.) remélem neked is tetszik ez a stílus.

2009. máj. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

amúgy a barátomnak nagyon hosszú derékig érő haja van, majdnem fekete , nincs tetoválása, csak egy karika a fülébe, nightwish meg metallica stb polokba jár, és mégis megnézik, a sajét otthonába kazincbarcikán, itt zala megyében, ahol totál máshogy beszélnek az emebrek, és látják nem idevaló, itt meg befogadják.

de jó pasinak tartja sok nő, olyan indián feje van, elég karakteres, markáns az arca. de ha megismerik látják h jófej, sokkal ártatlanabb, mnit amilyennek látszik. amúgy 32 éves én meg 23 éves lány vagyok.

2009. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!