Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy ilyen tetoválás mennyibe...

Egy ilyen tetoválás mennyibe kerülhet körülbelül?

Figyelt kérdés

[link]


Pirossal bekarikáztam a képen hogy melyikre gondolok. Egy ilyen kisméretű tetoválás átlagba mennyibe kerül? Nekem van egy nagyobb az alkaromon, abból tudok következtetni hogy egy ilyen kicsi 5-6-7 ezer körül lehet, de kíváncsi lennék hogy akinek van hasonló méretű, neki mennyibe került.



2019. máj. 31. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol csináltatod. Ahova én járok Budapesten ott ez szerintem kb.13-15 körül lenne.
2019. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem az alkaromon lévő viszonylag nagyobb, közepes méretű kb 16x7 centis fekete minta volt egy húszas két éve. És nem is egy utolsó putriban csináltattam. Nem gondolom hogy majdnem annyiba kerülne egy ilyen pofonegyszerű és még jóval kisebb minta.

De nyilván azért tettem fel a kérdést mert kíváncsi vagyok mások tapasztalataira..

2019. máj. 31. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért kerülne majdnem annyiban, mert a legtöbb szalonban van egy alapár. A tű, a festék, az eszközök, a higiéniás dolgok, az előkészület..... ezek apró mintánál is ugyanugy megvannak, "csak" a ténylegi munka a kevesebb.

Egyes szalonokban van amolyan apró mintás árkategória, de a legtöbb helyen ugyanúgy felszámolják egy órára a díjat alapdíjként, így simán lehet 15-20ezer is akár.

(Ismerősöm pont a napokban csináltatott egy kb 4-5 centis egyszerű vonalrajzot, 20ezet Ftért, mert ott ennyi volt az alapdíj.)


Mindenképp a kinézett szalonnál érdeklődj, hogy náluk óradíj, méretdíj vagy egyéb számítás van.

2019. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kéz, arc, nyak tuti nem alapár.


Mivel mindig látható így nagyon macerás, meg mivel állandóan használni kell a kezed, a gyógyulás közben is lehet komplikáció. Szinte biztos hogy kell az ilyenen még csiszolni másodkörben is, szóval a legtöbben ezt már kalkulálják a kezdettől.


Ezen kívül személyit vigyél, és készülj fel, ha nem vagy kivarrva és még vagy 30 alatt vagy, akkor a legtöbb helyen le fognak beszélni róla.

2019. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!