Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Bohóchóc lány tetoválásban...

Bohóchóc lány tetoválásban gondolkozom, van valami jelentése?

Figyelt kérdés
Már régebben is érdekelt,ez a motívum,fiú vagyok amúgy néztem neten van férfi alkaron is de mit jelent van jelentése??Ezer fajta tetoválást néztem,de egyik sem jött be ennyire, lehet ez így bután hangzik de valósággal vonz ez a tetoválás, nagyon bejön, tetszik!!

2019. jún. 16. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
igen! az, hogy egy idióta vagy
2019. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
100%

Elsőt ne vedd figyelembe, csakis ő az idióta.

A kanadai hatóságok szerint a bohóc jelentése: "Nevess most, sírj később!", illetve "Játssz most, fizess később!"

valami h*lye oldal dobta ki. Nem tudom jobban.

2019. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2.embernek korrekt válaszod,és segítséged, amúgy nem vettem komolyan, nyilván lehetnek negatív vélemények,és azt el is fogadom ha intelligens ember módjára írná a kommentet.De láttam én is hogy ez nem jött össze!!
2019. jún. 16. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaha szeretnel esetleg braziliaba utazni nem ajanlom :) ott csak az varrathatja magara aki legalabb egyszer olt rendort (mindenflee bohocra vonatkozik) es az ottani bandaknak nem tetszik ha valaki csak azert varratja mert szep :D
2019. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Chicano minta, tehát eredetileg börtöntetoválás LA régióban élõ Latin Amerikai etnikum körében.


Eredeti nevén payasa, a szexi bohóclány a bûnözõ életet jelképezi.

kb ugyanaz mint a színház nevetõ és síró maszkjai....

2019. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!