Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Melyik tetoválás tetszik jobban?

Melyik tetoválás tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Ha választani kéne melyikez varrstnád magadra és miért? Nemet is kórt írjatok légyszíves .

1:

[link]



2:

[link]



2019. jún. 22. 23:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs az írás miatt , a billentyűzet mikrofonját használtam :)
2019. jún. 22. 23:55
 2/11 anonim ***** válasza:

Az elsot, valahogy jobban megfogott

Nagyon jol nez ki

17/L😆

2019. jún. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Első tetszik jobban, de nem varratnám magamra.


20/N

2019. jún. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő tipikus óvodás fellángolás.
2019. jún. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van jelentése , nem fellángolás de azt már nem részletezném
2019. jún. 23. 01:08
 6/11 A kérdező kommentje:
#3 És ha másvalakinél látnád ?
2019. jún. 23. 01:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyiket sem varratnám fel, de az első jobban tetszik, sajátosabb a stílusa. Mostanában már nem, de sokáig foglalkoztam az egyiptomi vallással, mítoszokkal,az igényesen kivitelezett tetoválások meg tetszenek szóval én megnézném ha valakin látnék egy ilyet.

21/L

2019. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
Az elsőt, egyértelmű. Már többször láttam erről a tetkóról a videót és minden alkalommal lilabőrös leszek tőle. Bár magamra már csak azért se varratnám mert már valaki viseli. De stílusban sokkal inkább ez mint a másik.
2019. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyiket sem, mert nincs kötödésem hozzájuk. Egy tetoválásnak pedig az a lényege, hogy jelentsen neked valamit.
2019. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A második.


Szakmai szemmel az első erősen coverup gyanús, és kn 5 évet adok neki, mire a fekete meg fogja enni azt az icipici fehéret francba.... ezen kívül 100% hogy feltolta a kontrasztot a kameráján vagy a photoshopban.



A második kopozítcíó szinten lehetne jobb, de legalább a kontrasztok nincsenek elkųrva. Szvsz picit sok a fekete köd ott a feje körül ami elviszi a szemet a témáról...


(tetováló)

2019. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!