Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Még jelenthet bármiféle...

Még jelenthet bármiféle problémát a tetoválás munka keresés/tálalás szempontjából?

Figyelt kérdés

Jó nem egy horogkeresztre meg semmiféle eget rengető tetoválásra nem gondolom,hanem pár szolidabbra

Félek csináltatni,hátha nem vesznek fel egy munkahelyre miatta



2019. júl. 12. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahol ügyfelekkel, vendégekkel találkozol, ott gond lehet. Máshol nemigen szoktak belekötni.
2019. júl. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd letűnni ez a dolog, hogy ez kizáró ok lehet. Szerintem ez is a diszkrimináció egy fajtája.

Biztos akadnak még olyan maradi helyek ahol emiatt nem vesznek fel, de láttam én már orvost is kivarrt karokkal, rendőröket, üzletembereket is.

Nyilván ha valami durva, perverz, rasszista dolgot varratna az ember magára, az sokat elárul róla és ilyen esetben érthető ha elutasítják.

Ha ennyire aggódsz, varrass olyan helyre ahol eltudod takarni.

2019. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én kisgyerknevelő vagyok egy magán bölcsiben, van látható helyen tetkóm, napi szinten találkozom szülőkkel, és senkit nem érdekel. A fonökömet sem érdekelte amikor felvett.


A kolleginám óvónő ugyanitt, szintén tetovált.


Unokanővérem ügyvéd, ha kiskosztümben van, látszatnak a tetkói a lábán meg a kulcscsontján, ha olyan inget vagy blúzt visel.

Nyilván nem hangsúlyozza őket, vagy ha nagyon megköveteli egy egy ügye akkor egy nagyon jó elfedő krémmel lekeni.


Ismerősöm fia szintén tetkós, árufeltöltő, de alig kap munkát, mert lusta.


Szóval szerencsére a kezd kikopni ez a minden tetkós egy bűnöző mocskos állat sztereotípia. A tudás fontosabb.

2019. júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kőművesnek vagy takarítónőnek felvennélek.
jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs de amúgy munkahely függő vendéglátásban dolgozom nekem volt olyan főnököm akit nem érdekelt 4* os szállodában nem nézte szívesen a vezetőség nyilván itt pincérekre gondolok

Szóval ez a főnökön is múlik

jan. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!