Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek melyiket válasszam?

Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Nagyon egyszerű tetoválást szeretnék a bal vállamra,de nem tudok dönteni,mert mind tetszik. Ezért érdekelne,hogy kinek mi a véleménye.


1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]


Ennek van igazi értéke számomra. Szimbolizálja e négylábúakba vetett szándékom és segítségem.



2019. júl. 11. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül nekem az első a tetszik a legjobban, de ne legyél sggfej és ne másold le egy az egyben, hanem inkább kérd meg a tetoválóművészt, hogy csináljon neked egy hasonlót, ami mégis egyedi és csak a tiéd. Elég undorító aljas dolog szerintem teljesen lemásolni valaki más tetoválását, arról nem is beszélve, hogy mennyire fantáziátlan..
2019. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot,én sem teljesen akarom lemásolni,de az alap hasonló lenne :)
2019. júl. 11. 14:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2.
2019. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is az elsőre szavazok, még az a legegyedibb. A másik kettő nagyon sablon és snassz és rengetegszer szembejön veled majd az utcán. Amúgy tényleg a legjobb ha beviszel pár tetsző referenciát és rajzoltatsz valami egyedit és sajátot.
2019. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltam volna, hogy macskás tetoválásokat fogok látni. :D



Egyébként én magamnak a 3.-hoz nagyon hasonlót képzeltem el, szóval értelemszerűen nekem ezek közül az tetszik legjobban.

2019. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell érezni hogy melyik illik hozzád a legjobban.

Nekem speciel az első sok, a 2. gyerekes, a 3. viszont nagyon tetszik, vonzanak a minimalista stílusú dolgok:)

De mindenképp rajzoltass egyedit a tetkóssal. Amúgy ez is cuki: [link]

2019. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a dotwork stílust is imádom, erre egy példa:


[link]

2019. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokat látot tetoválóként én az elsőt ajanlanam (természetesen áttervezve hogy egyedi legyen), a másik kettő nagyon elcsépelt.
2019. júl. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
100%
Én az elsőt választanám mert látszik hogy van benne munka, szépen van kidolgozva és nem tucat. Egy ilyet nagyon szépen meg tudnak neked tervezni egyedileg is.
2019. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem így tetszik:

1, 3, 2

2019. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!