Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap elvettem a barátnőm...

Tegnap elvettem a barátnőm szüzességét. Próbáltam ügyelni hogy ne fájjon neki előtte jól nylatam faltam el is élvezett de mikor behatoltam fájt neki nagyon még sírt is. Mit tehetnék hogy legközelebb ne fájjon neki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 22:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
igen lovaglópóz,nekem nagyon nem fájt,mert én irányítottam és nem ő ügyetlenkedett:)
2010. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2%

ba$zki de sok bajod van, megint egy kis kuki aki elmeséli milyen szörnyű neki: elveheti egy lány szüzességét, hát fú de sajnállak b.meg!


és még hülyéket is kérdezel! találd már fel magad!

2010. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
30%
Az a gáz, ha te vetted el a szüzességét és nem ő adta neked. Na mind1, a lényeg ha fáj, akkor nem kell behatolni, hanem abba kell hagyni és maradni a pettingnél még egy ideig. Gondolhatod, milyen sok kedve lesz a barátnődnek szeretkezni veled, ha állandóan fáj neki.
2010. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

lol. "még sírt is"


eltörtem a gerincem, a kórházban vicceket mondtam a főorvosnak, egész éjszaka röhögtem


képzelem milyen kitartó barátnőd lehet... jesszusom.


L/17

2010. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár alkalom minden lánynak fáj, ezen sajnos túl kell esni, de jó hogy törődsz vele!:)
2010. szept. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
13%
ha egy határozott mozdulattal haléntékon csapod, akkor nem fog érezni semmit
2010. szept. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%

Én is azt javaslom hogy csak addíg kényeztetsd amíg el nem élvez,és elötte tedd csak be neki,mert akkor kívánja a legjobban,és akkor a leglazább minden értelemben...

sok sikert

2010. szept. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
23%

00:14-es

ezen 10 percig szakadtam de nagyon XDXD

elképzeltem a jelenetet hogy az előjáték annyi hogy tarkón csapja a péklapáttal xd

2010. szept. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

jéézusom, de buta vagy 17/L. Kit érdekel hogy kórházban voltál? Más emberek háborúkba mentek, aknákra léptek és szétszakadtak. Tessék, übereltem. Mostmár jó?

Egyébként kényeztesd nagyon sokat a barátnőd, inkább úgy szexeljetek hogy ő akarja csinálni, neki van kedve. Egyébként első pár alkalom sok csajnak fáj, majd átmegy. Lovagló pózban csajnak azért jó, mert ő tudja meddig nyomja magába a farkad, tehát irányít, és kiszedi ha fáj neki. Kitartást neked is, neki is! :)

2010. szept. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért nevetséges hogy fájt neki, ez teljesen normális. Szerintem jól csinálod, később már nem fog neki fájni. Sok sikert hozzá :)
2010. szept. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!