Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez pozitív? Ti hogy értelmezné...

Ez pozitív? Ti hogy értelmeznétek?

Figyelt kérdés

Hétfőn vesztettem el. Rendesen nedves voltam, ujjazott is előtte a btom. Mikor betette és elkezdte csinálni, kérdezte, hogy nem fáj-e. Mondtam, hogy nem. Erre ő, hogy az jó, pedig azért van egy kis szorítás.

Hogy van egy kis szorítás az jó vagy rossz? :S


2010. júl. 15. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
addig örülj, amíg szűk vagy és szorítasz :)
2010. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkét nem terén nagyon jó,ameddig a nőneműnek nem fáj. Ha már szétvan csinálva a csaj,akkor semmi jó nincs benne.
2010. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Bocsi, ez nem válasz a kérdésedre, de én is hétfőn vesztettem el a szüzességem. :D Hány éves vagy? :)
2010. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, köszi. Am 16.
2010. júl. 15. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:
hát figyelj:P aztmondják a szűk a jó:P neked is az a jó ha vastag a hapsi nem?:D ha vékony akk nem érzel belőle sokat:D nah nálunk ugyan az a helyzet:D nemjó ha tág a csaj mer kevesebbet érzünk:D 16/f
2010. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nálunk is pont ez volt!szal neked is csak azt birom mondani mint a bnőmnek ,hogy addig örülj amég nem olyan tág.majd az első terhesség után könnyes szemmel gondolsz vissza ezekre az időkre ,mert a gyerek után nem marad más mint hordóban a virsli...
2010. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jaés 15F
2010. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!