Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Több éve szedek f. gátlót de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve szedek f. gátlót de meguntam mert sok mellékhatás jelentkezett ( libidócsökkenés, hüvelyszárazság) Nos, úgy döntöttem abbahagyom a szedést. Aki szintén abbahagyta mennyi idő múlva érzet pozitív változást?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
én csak negatívat éreztem...:D menstruáció kimaradás, vagy épp késés, erős görcsök, arcom is pattanásos lett...nem lehet hogy csak nem megfelelő típust szedsz?
2011. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnos szerintem nem,már több fog.gátlót kipróbáltam és semmi változás:(

Nem akarom,h.a párkapcsolatom rá menjen teljesen mert nem kívánom a szexet és fájdalmas is...

2011. okt. 4. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:

megértem:)


nézd mindenkire másképpen hat..van akinek semmi gondja utána. hány éves vagy?

2011. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én most hagytam abba egy hónapja én is várom a változást, de még nem igazán érzem.
2011. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
27éves vagyok
2011. okt. 4. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:
én 18 voltam amikor abbahagytam, (alapból nem kellett volna 16évesen elkezdeni de ez most mindegy) és a doki mondta hogy a korom miatt is lehetett, hogy ennyi rossz mellékhatás jött ki. első voltam:)
2011. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Kb 15 éves koromtól kellett szednem,már nagyon bánom!(az okát nem mondom,természetesen nem azért kellett mert védekeznem kellett volna!).23 évesen hagytam abba, nagyon sok fajtát szedtem már,mindnek volt szinte valami mellékhatása! Kivéve az első 5 évet.Akkor pl az arcomnak nagyon jót tett!

Azért hagytam abba áprilisban mert(megromlott a párkapcsolatom-nem emiatt,de tény, hogy libidócsökkenés nálam is volt rendesen!),hanem mert szerintem besokalt a szervezetem!Brutál ekcémám lett(már fényterápiára akart küldeni X 100.ezerért az orvos,a szememre is ráment(szemorvos sem tudta kikezelni az állandó szemhéjszéli gyulladásom),de ami a legszembetűnőbb volt a 10kiló hirtelen hízásom és a mellérzékenység(fájt vagy félévig,érzékeny és más formájú lett a mellbimbóm és 1kosárméretet nőtt is).Senki sem gondolta, hogy mindez a legutolsó féle tabitól jött ki nálam,de láss csodát,mikor abbahagytam 1 hónapon belül már látszott rajtam a súlyveszteség(az ekcémát sikerült sterodios krémekkel és vakarás elleni gyógyszerrel kikezelni,a szemem is meggyógyult magától!). Azóta óriásira nőtt a libidóm,szerintem ekkora még sosem volt! Ezt annak tudom be, hogy túl korán kellett elkezdenem szedni....



Nagyon.nagyon jól érzem magam azóta a bőrömben!Én már soha többé nem fogok fog.gátlót szedni az biztos:)

24n

2011. okt. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja és ez a sok mellékhatás az utolsó fajtától jött ki,amit 7hónapig szedtem!
2011. okt. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a mellem azóta rendbe van szintén! a libidóm pedig kb 3-4hét alatt jött fel,és azóta is csak nő :)
2011. okt. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Hát nyilván én is akkor belevágok és abbahagyom.

Ennél már csak jobb lehet:D

2011. okt. 5. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!