Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fog még fájni így is az első...

Fog még fájni így is az első alkalom, vagy mitől lehetett a vérzés? (Lejjebb a többi. )

Figyelt kérdés
Leszoptam a barátomat, ő meg megujjazott. Nagyon kicsit vérzett (nem voltam beteg akkor), vagyis csak utána vettem észre, hogy a bugyim kicsit véres lett. Ennek ellenére én elég szűknek tartom a hüvelyemet. Ez a vérzés azt jelenti, hogy a szűzhártyám átszakadt/megrepedt? És akkor már ha belém hatol akkor már nem is fog fájni (annyira)? Vagy lesz valami változás emiatt?
2010. júl. 18. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg picit felsértette a hüvelyfaladat a körmével. ettől még ugyanúgy szűz vagy és nem fog kevésbé fájni (amúgy elég széles skálán mozog, hogy ki mekkora fájdalmat él át a szüzesség elvesztése közben). Ha a szűzhártyádon hatolt volna át, azt akkor is érezted volna, nem csak később a bugyidon ...
2010. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak megsértette. De csak találgatni lehet, illetve azt észre fogod venni, mikor távozik a hártyád, de a fájdalmat nem lehet kizárni.
2010. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem a szűzhártyád miatt fáj ez első, hanem azért mert szűk vagy és a pénisz feszíti, tágítja a hüvelyt...

Amúgy lehet, hogy felsértette a hüvelyed, lehet, hogy berepedt a szűzhártyád (tükörrel megtudod nézni), ezt így nem lehet tudni.

2010. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nagyon kicsit? ...

Egyébként, nem, még szűz vagy, és valószínűleg azért véreztél, mert felsértett valamit. (: De nyugodj meg, engedd el magad és lehet, nem is fog fájni. ; )

2010. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem függ össze, nekem például elsőnél nagyon fájt, de egy csepp vérzés nem volt. A második alkalom még mindig kényelmetlen volt, de utána már csak jobb lett, ha emiatt nem akarsz lefeküdni barátoddal, ne izgasd magad. Szerintem ennyi "önfeláldozást" meg ér egy kapcsolat.
2010. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!