Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem rég jöttem össze egy...

Outsider kérdése:

Nem rég jöttem össze egy lánnyal aki 17 éves és szűz, nagyon szeretjük egymást, de még soha nem volt dolgom érintetlennel, én 25 éves vagyok, mit tegyek? Lehetőleg normális választ kérek!

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 19:38
 1/10 anonim válasza:
hoztad már fel nála a szex témát ha igen akk hogy reagállt agy nem tudok semmit mondani
2010. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
így nem tudok semmit mondani
2010. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nos?
2010. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ne aggódj. Én 22 évesen veszítettem el a szüzességemet, nem is olyannal, akibe szerelmes voltam, és nem is régóta voltunk együtt - kb két hete. Nem volt égetően sürgős, csak kíváncsi voltam. Nem is véreztem, nem is fájt. Annyira nem is maradt meg, hogy őszinte legyek, de azért jó volt tapasztalatszerzésnek. Mindenkinél más a szüzesség elvesztése. Ha úgy van vele a lány is, meg Te is, hogy szeretnétek, akkor hajrá, de azért célszerű kivárni 1-2 hónapot, amíg meg tudjátok gondolni, jó lenne-e. Nem kell ennek a szüzesség-dolognak akkora feneket keríteni. A szex jó, és ha valakivel jó a szex, azzal úgyis együtt maradsz. Akkor meg miért ne?

Hozzáteszem, hogy kb egy hónap múlva szakítottunk, és rá 2 évre találtam meg életem szerelmét, akivel minden szex közös orgazmusba torkollik! :) kísérletezzetek nyugodtan, csak legyen közös, felelősségteljes döntés. 17 évesen ma már a lányok érettek, te pedig felnőtt ember vagy! Csak vigyázz rá, és ne azért feküdj le vele, hogy meglegyen. Bár az életkorodból és a szüzességedből ítélve nem vagy olyan görény.

Sok szerencsét! Remélem, tudtam segíteni.

2010. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
utolsó vagyok, 26 éves lány! És babát várok! :)
2010. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vedd el feleségül. a nászéjszakán pedig szép óvatosan közeledj...
2010. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 199303 ***** válasza:

utolso elötinek igaza van én is pont ezt akartam mondani csak más azvakkal:)

kedves utolso elöti válaszolo neked meg gratulálok a kisbabához és sok boldogságot:)

2010. júl. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

23:53, köszönöm! :)

A kérdezőtpl meg bocsi, most olvastam újra, amit kérdeztél, én úgy értettem először, hogy még te is szűz vagy! De nem gond, hogy nem, sőt! Legalább nem egy bénával lesz a lány - én szűz fiúval veszítettem el a szüzességemet, nem is tudta, mi a dolga! :)

2010. júl. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán segithettél volna neki:)
2010. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó
2010. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!