Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Le akartam feküdni a barátomma...

Le akartam feküdni a barátommal. Ez lett volna az első mindkettőnknek, de nekem annyira fájt amikor be akart hatolni hogy inkább hagytuk az egészet. Ez normális hogy ennyire fáj?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 18:48
 1/3 anonim válasza:
78%

Igen is meg nem is, nem írtad hány éves vagy illetve hogy mennyi ideje vagytok együtt, és mik előzték meg az eseményt. Általában azoknak a lányoknak akik előtte a párjukkal sokat pettingelnek-oráloznak (és emiatt már tudják mi jó nekik, mi jó a másiknak, mivel tudják a legjobban felizgatni az előjáték közben) kevésbé, vagy egyáltalán nem szokott fájni az első, persze ha a lánynak erős/eléggé zárt a szűzhártyája a fájdalom elkerülhetetlen.

Ha annyira fájt, hogy nem inkább abbahagytátok, akkor (szerintem) kevés volt az előjáték és túlságosan izgultatok.

Legközelebb szánjatok rá több időt és a barátod ne akarjon egyből teljesen behatolni, hanem csak apránként, néhány lökésenként egyre mélyebbre.

Te pedig ne félj irányítani őt, mert a pasik, bármennyire is szeretnénk, még mindig nem gondolatolvasók és abból hogy "au" nem tudják mit csinálnak rosszul :)

Sok sikert a további próbálkozásokhoz ;)

2008. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
attol fugg van akinek faj es vana kinek nem en ismerek olyat akinek meg a 8 adik alkalomkor is fajt de olyat is tudok hogy egyaltalan nem fajt nem is verzet es semmi annak szerencseje volt.nalad az a problema is felmerul hogy eleg nedves voltal-e?szerintem probaljatok meg meg ugy hogy izgasson fel jola baratod es akkor szep lassan finoman probalgassatok ha az elso fajt akkor a kovetkezok sem lesnzek tul elvezetesek de ne izgulj manni fog ne semmi gond nem lesz mar par alkalom utan csak ne paraz be lazulj el es engedd hogy a parod kenyesztesen:)remelem sikerulni fogg naguon sok sikert es meg egyszer a lenyeg hogy most ne ijedj be enyitol smemi gond egyeseknel ez termeszetes...hidd el megeri kicsit az elejen szenvedni mert a tobbi mar nagyszeru lesz:)
2008. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen,jólenne tudni,h mennyire voltatok rákészülve.Szerintem az első sexet nagyon sok pettingnek kell megelőznie...nemárt ha az ujjával már jól megy 1-2-3..az már elég tág,hhoz,h a pénisze is belégférjen...ezzel kell kezdeni,szépen fokozatosan!Párom és én első sex előtt 2 és fél hónapot pettingeltünk..és megérte mert egyáltalán nem fájt,fantasztikus emlék maradt és természetesen a petting is nagyon élvezhető,nem fogtok unatkozni és talán nem lesz kudarc a fájdalomtól

Sok sikert

/Szmötyi/

2008. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!