Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az normális, hogy félek az...

Az normális, hogy félek az első alkalomtól?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze.
2011. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
vagyis félek h elrontok vmit és kinevet vagy h vaki pont akk fog ránk nyitni meg h hol fog megtörténni meg ilyenek....nektek nem voltak hasonló félelmek?
2011. nov. 2. 13:34
 3/10 anonim ***** válasza:

lány vagy?

de amugy sok mindent nem lehet elrontani:D

fájni fog,de kilehet bírni, jól felizgulsz nem lehet gond:)

hát ránk senki nem nyitott,mert mi kocsiba csináltuk:D

nemtudom ti hol fogjátok, de létezik ajtó is és belehet zárni:)

2011. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

lány vok :)

de akkor is félek, nem tom pontosan h miért + mitől de félek

2011. nov. 2. 16:07
 5/10 A kérdező kommentje:
és attól félek h jobban mint az átlag, mivel tudnám ezt leküzdeni?
2011. nov. 2. 16:08
 6/10 anonim ***** válasza:

ne parázz már :) eddig mindenki túl élte :)

ha az első nem is, de utána már jó lesz:)

lehet nem vagy felkészülve..akkor várj még vele

2011. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Figyelj... én is nagyon paráztam.. féltem hogy nem fogom tudni hogy mit csináljak..és attól meg főleg h ránk nyitnak mert nem nálunk vagy a barátoméknál voltunk hanem az egyik haverjáéknál...de bezártunk minden ajtót és meggyőződtünk róla hogy senki nem fog jönni... és ne parázz ...igaz hogy fáj...de ha szereted tiszta szivedből azt akivel csinálod és eléggé felizgat akkor minden rendben lesz és nem fog annyira fájni... nekem az elején nagyon fájt nem is sikerült elsőre beraknia .. de kicsit még kényeztetett és én is leszoptam spt... simogatott csókolgatott és ellazultam és sikerült ... és amikor már be mert teljesen utána is furcsa érzés (kicsit fáj) de nekem akkor is életem legjobb élménye volt ... és eddig nagyon örülök hogy teljesen oda adhattam neki magam ... mert nagyon szeretem azt a fiut

15/L

és a barátom is ennyi idős volt ...

2011. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

előző válaszoló..

és az nagyon fontos volt számomra hogy tudtam h biztonságban vagyok a karjai közt és hogy védekezünk is .. mert előtte próbálkozott már h lefektet csak ugy váratlanul ..de én ugy nem tudtam ... én csak akkor tudtam amikor volt gumi és előre megbeszéltük... amugy ez ma volt:$

2011. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem már lassan 5 éve volt az első,de azt nem lehet elfeljteni azt az érzést :) teljesen természetes hogy félsz mindenki fél az elsőtől :) mi hónapokig probálkoztunk mirre megtörtént,kicsit fájt mert nem tudtam mirre számítsak de mindent úgy csináltunk ahogy nekkem jó volt és kicsit sem éreztem magam kényelmetlenűl hiszen az akkori szerelmemmel sokat beszélgetűnk róla és nyugtatgatott hogy nem lesz semmi baj :) ja és 4 év volt koztűnk szóval ő már tapasztaltabb volt 20L
2011. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Teljesen természetes hogy félsz. Nekem az első alkalom a régi, gyermekkori barátommal volt. Nosztalgiásztunk,és egy jelenetben az volt h kicsikét kérdeztem h születik a baba, nem kaptam persze választ. Aztán a párom azt mondta h már legalább tudjuk és lefektetett. Könnyebben ment, mint hinnéd. Féltem h valaki bejön, hisz a párom nappalijába csináltuk.
2021. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!