Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves vagyok a barátom...

19 éves vagyok a barátom rendőr és a múltkor hazavitt a járőrkocsijával, pont szolgálatban volt. Félóráig smároltunk a kocsiban, én még szűz vagyok, és majdnem kielégítettem orálisan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
azt mondta nem akarja kihasználni a helyzetet,de ő is akarja.pont mennie kellet, de azóta olyan furák vagyunk.mit tegyek?azt mondja szeret, de nem tudom.talán látott minket valaki?és nem mondja meg?vagy csalódott bennem? segítsenek, köszönöm!
2009. júl. 31. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nagy valószínűséggel azt akarja hogy elégítsd ki orálisan, és akkor finoman fogalmaztam.

Te hogy érzed, hogy ő valóban szeret téged, vagy csak egy nő vagy a számára, aki a kielégülést jelenti? Mert nem láttam volna, hogy nagy érzelmekről írtál volna.

Kihasználni meg ne hagyd magad.

2009. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de ez az, hogy nem akarta hogy kielégítsem, pedig még merevedése is volt.azt mondta mert szeret. mit tegyek, mit higgyek?
2009. júl. 31. 14:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát ha képes volt nemet mondani, miközben te hajlandó lettél volna rá, akkor tényleg szerethet.:D
2009. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz, rendőr. Ha kocsiban csináltátok volna, elvből meg kellett volna büntetnie magát!
2009. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Most nem azért, de szolgálatban, amikor dolgozik, már az is bőven elég, hogy a járőrkocsival hazavitt. Szerintem még az is benne van a pakliban, hogy megbánta, hogy nem vette komolyan a munkáját, és azért őt bármikor riaszthatják, te meg közben éppen dolgozol rajta. Az én barátomnak meg sem fordult a fejében sohasem, hogy munka közben találkozzunk, pedig sajnos kevés időt tudunk együtt tölteni, mert elég hosszúak a szolgálatok. Az meg végképp nem fordult meg a fejében szerintem, hogy a járőrkocsival, amit használ, engem fuvarozzon. Az első jótanácsom, hogy munkaidő közben hagyd békén. Szerinted a kollégái mit gondolhatnak? Arra nem gondoltál, hogy valaki esetleg szóva tette, hogy munka helyett, veled volt? Második jótanácsom, hogy beszéld meg vele, ne tőlünk várj tanácsot, mi csak tippelni tudunk. Ha szeret, és te is szereted, akkor bíztok egymásban annyira, hogy egy ilyen dolgot meg tudjatok beszélni.
2009. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mi is azért taliztunk mert keveset taliztunk.az én hibám mert beindultam de ha szeretem!
2009. aug. 3. 16:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nah figyelj. azért nem akarta mert nagyon RENDES és azt szeretné, ha normális módon veszítenéd el a szüzességedet... nem hipp hopp 5 perc alatt munkaidőben.


beszélj meg vele egy időpontot.

2009. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igazad van.köszönöm válaszod.
2009. aug. 4. 13:53
 9/9 anonim válasza:
lassan 4 év..mi lett végül? :)
2013. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!