Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A csajommal eddig csak smarolt...

A csajommal eddig csak smaroltunk nem regota vagyunk eggyutt o 15 eves de mar nyukal a nadragomba. O meg szuz? Wagy csak azert teszi mert mar nagyon vagyik a sexre?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 01:19
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia én Sz.tem csak fel akarja hívni a figyelmet h foglalkozz vele;)
2009. jan. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

kérdezd meg tőle. vagy te is nyulkálj. aztán kiderül:)

egyébként zavar hogy nyulkál?

2009. jan. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Két dolgot tudnék a kérdésre mondani:

1: Miért nem beszélsz vele és kérdezed meg tőle?

2: Miért nem tanulsz meg normálisan írni?

2009. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem zavar hogy nyukal...
2009. jan. 4. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Remélem, azért nyúlkál, hogy levágja a farkad, és elvérezz, és eggyel kevesebb idióta maradjon a világon.
2009. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
66%
az mit jelent h "nyukal"?:DD
2009. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
74%

Emberek, nem értem, mindenkinek az a legfontosabb dolga, hogy valaki, hogy ír helyesen, ír ékezeteket, stb.

Lehet, hogy nem szép ha valaki így ír, de hát, attól még, hogy nem tud írni, simán lehet egy intelligens, bár tudom ebből jön le az a bizonyos első benyomás..

Én csak annyit tanácsolnék, hogy próbálj nyúlkálni te is, és ha engedi akkor majd fokozatosan lehet magasabb szintre lépni, ha meg nem engedi, akkor meg várj vele, vagy beszéld meg vele!

2009. jan. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!