Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok válaszára vagyok...

Lányok válaszára vagyok kiváncsi! Hogyan mondtátok el anyukátoknak h nem vagytok szüzek?

Figyelt kérdés
hány évesek voltatok, hogyan kezdtetek hozzá, és hogyan reagált anyukátok??
2010. júl. 27. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem mondtam el. Nem is vagyunk olyan viszonyban. Nekem így is megfelel. Nos, úgy, hogy valamit keresett, bejött, meglátta az óvszerkészletemet. Nem mondott semmit. Meg hát, ha itt van a barátom, bezárjuk az ajtót, gondolhatja, hogy nem legózunk. Amúgy tizenhat voltam.
2010. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
nem mondtam neki semmit
2010. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem , mert én most leszek 16 éves és ugy gondoljuk a barátommal hogy jobb lenne ha tudná! és tudnék szedni fogamzás gátlot! óvszerrel védekezünk , de csak nyugottabak lennénk, ha fog.gátloval védekeznék! Mi a véleményetek erről????
2010. júl. 27. 15:18
 4/14 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy felírasd nem kell, hogy tudja. Már ha meg tudod oldani anyagilag a tabit, mert ugye elég húzós. Esetleg beszállhatna valamennyivel a barátod is, mondogám kapcsolat lévén. Szokták így, barátnőktől is hallottam. De sztem nincs cikibb ennél a beszélgetésnél. Főleg, hogy már úgyis tudja/sejtheti. Én sem mondtam meg, van már vagy 6 éve.

L/22

2010. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

uhh énis ez előtt állok,nemrég vesztettem el és el kéne asziszem neki mondanom :D

16/L

2010. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én rágyujtottam cigire anyámmal és nagy levegő kinyögtem várva a reakciót mire ő szívott mégegy slukkot és mondta hogy azt hitte már rég túl vagyunk rajta de örül h elmondtam:D
2010. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
miert kene elmondani b azd???
2010. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én is ez előt álok nekem is elkellene mondnai...


15L

2010. júl. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

nekem ez egy nagyon jo elmegy volt mivel tokre maskepp reagalt mint ahogy vartam. egyszeruen azt mondtam: anya lefekudtem a baratommal..erre ramnezett, kerdezte h komolyan? mire en igen..ekkor atolelt es azt mondta "jaj az en nagy lanyom" tokre orultem es megkonnyebbultem h tudja


17l, 16voltam akkor

2010. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
elmeny* bocs, utolso voltam!
2010. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!