Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valamilyen szexuális...

Ha valamilyen szexuális kapcsolatot elkezdek a barátnőmmel és valamiért hirtelen abba kell hagynunk (pl ránk nyitnak) akkor hirtelen nagyon megfájdul mind két herém. Ez mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon megköszönném a válaszokat mert 1 kicsit félek hogy nem vagyok egézséges.
2010. júl. 27. 21:39
 1/6 anonim válasza:
100%

Hirtelen? Az elképzelhető hogy ha túl sokáig vagy izgatott állapotban már előtte is és nem tudsz elmenni akkor utána fáj meg nyilall a here ill akörül szinte minden :)

Nekem már volt ilyen, és teljesen egészséges.

17/F

2010. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen pontosan erre gondoltam köszönöm a választ most már megnyugodtam:)
2010. júl. 27. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez "normális".
2010. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
'megijedsz'-összerándul az izom! S anatómiailag végül is a golyókat is apró pici izmok tartják. A hirtelen nagy inger hatására fájdul meg. Ez olyan, mintha egy laza mozdulattal próbálnál egy nagy súlyt kézzel felemelni. A karod is megfájdul nem?! 24L
2010. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem para, normális. Nekem pl akkor is fájni szokott, ha nem tudok elmenni, mert megzavarnak. Ja te is ezt írtad!
2010. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus "kék golyó szindróma". Teljesen normális, mindenkivel elő szokott fordulni, ha hosszú ideig fel van izgulva, aztán mégsem tud elmenni. A vérbőség miatt van, ilyenkor a prosztata és a heretájék szokott fájni. Elég kellemetlen, de teljesen ártalmatlan. Legjobb, ha ilyenkor kivered (ha megoldható) és/vagy rövid időre hideg vízbe ülsz, legalábbis nekem ez szokott segíteni.
2010. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!