Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve vagyok együtt a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve vagyok együtt a barátnőmmel és most derült ki, hogy az első évben mással is járt! Ti folytatnátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A részletek: A barátnőmmel már eleve úgy jöttem össze, hogy ő még egy másik hosszú kapcsolatból lépett ki. Az első év távkapcsolatban zajlott, mert ő küfüldön tanult. Addig velem és az állítólagos exével is tartotta a kapcsolatot, majd mikor egy-két hétre hazajött, párhuzamosan vele és velem is volt. Mikor véglegesen hazajött akkor döntött mellettem. Én erről semmit se tudtam, most derült ki az egész. Azt mondja, hogy azért csinált így, mert képtelen volt dönteni.

Megviselt ez az egész, mert boldog vagyok mellete, nagyon jól kijöttünk mindig is. Állítólag nagyon megbánta, de hozzátette, hogy ez kellett ahoz, hogy rájöjjön, hogy tényleg engem akar. Alapvetően tényleg rendes lány, akire nem jellemző az ilyesmi, hogy több vasat tart a tűzbe. Ezért is döbbentem meg. Mit tegyek szerintetek? Maradjak vele, vagy hagyjam ott?

Hiszen ez az egész évekkel ezelött történt, és azóta nagyon jó volt a kapcsolatunk, de mégis hihetelen, hogy ezt csinálta.


2009. aug. 1. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

"Azt mondja, hogy azért csinált így, mert képtelen volt dönteni. "


hát b.ssza meg. most "szerencséd" volt és ezért választott téged. szerintem nagyon szemét dolog volt a részéről.

2009. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Ami megtörtént azon már úgysem lehet változtatni.

Ha elhiszed neki,hogy utána nem volt senkije,akkor ne törődj,mi volt azelőtt.

Hibázott,na és?

Emberből van és senki sem tökéletes;még egy esélyt megérdemel.Ha otthagyod,talán elszalsztod a nagy Őt(vagy ilyesmi:P).

Döntened kell,hogy mit bánnál jobban,ha most kibékülnél vele,és próbálnál bízni benne újra,vagy ha otthagynád..

2009. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem kéne. Ha már másoktól kérsz tanácsot, akkor szerintem te is tudod valahol mélyen, hogy neked sem.
2009. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hát emberből van, de akkor is huzamos ideig hazudott.

ráadásul vele is szexelt, meg veled is. mikor ki volt kéznél.

2009. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Alapvetően tényleg rendes lány, akire nem jellemző az ilyesmi, hogy több vasat tart a tűzbe."


ezt honnan veszed, épp most ásta alá ezt a hitelét.

2009. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

tökéletes ember nincs

mindenki szokott hibázni

és a döntéseket meghozni nehéz


de 4 éve együtt vagytok gondolom azóta 1000 dolog történt én ez miatt nem szakítanék vele

2009. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Ha már másoktól kérsz tanácsot, akkor szerintem te is tudod valahol mélyen, hogy neked sem."


szerintem ez az igaz.


ha már te se bízol, benne. megkérdőjelezed őt, akkor sose lesz olyan, mint "régen"...

2009. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kéne a kutyának az ilyen lány......Itt nem arról van szó hogy senki nem hibázik, mert mindenki tévedhet; de ez nem hiba nem tévedés, ez szemétség! Mi az hogy nem tudodtt dönteni? Mondjuk nekem ilyen döntésképtelen, gyenge személyiségű lány már alapból nem kellene, nem hogy még ilyen disznóságot csinál.

Aztán te tudod, ha meg tudsz neki bocsájtani....de én nem tudnék....

Ja, azt azért ne felejtsd el, hogyha 4 évig így tudott hazudni, akkor mennyi mindenben hazudhat(ott) még.....

2009. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
lehet hogy "szemét dolog" volt, de ti még nem voltatok ilyen helyzetben. szerintem ne hagyd ott ha boldog vagy mellette, egész életetben visszasírnád. nehéz normális lányt találni.
2009. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Látom elég eltérő vélemények vannak, de számomra mindegyik hasznos volt.

2009. aug. 1. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!