Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem fel a régi barátnőmmel újra a kapcsolatot? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Szóval volt régen egy barátnőm, nagyon jól megvoltunk, aztán rajtunk kívülálló okok miatt szakítottunk. (én akkor 20 körül lehettem, ő picit több) Nem haragudott rám, és én is sajnáltam, hogy így alakult. Tudom, hogy többször is érdeklődött utánam. Azóta eltelt két évtized, mindketten megházasodtunk, gyerekeink lettek. De mint megtudtam ő már pár éve elvált, és most én is válok. Nagyon szívesen felvenném vele a kapcsolatot, de csak annyit tudok, hogy elvált, azt nem hogy most van-e valakije. Megtudtam az e-mail címét és a telefonszámát is, de iwiwen meg ilyen oldalakon sajnos nincs fent. Gondolkodtam rajta, hogy fel kéne hívni, vagy írni neki, hogy szívesen találkoznék vele ismét, de nem tudom, hogy mit mondja vagy írjak neki, miért keresem ennyi idő után. (Még mindíg megdobban a szívem, amikor rá gondolok.)Egyáltalán érdemes? Ha igen hogyan? Mit írjak neki? Vagy esetleg valai más ötlet?

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.


2010. máj. 13. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd.
2010. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb zárd le a válást. Utána se akarj találkozni vele, hogy újra összejöjjetek, hisz azóta mindketten megváltoztatok. Fussatok össze, beszélgessetek, de csak baráti alapon. Ha ő is akar majd valamit, észreveszi... hívd fel.
2010. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy igényes és szép képeslapot küldenék neki-amolyan régimódiasan,és mellé egy levelet...Ne feledd el ráírni a címedet,h tudjon válaszolni!És ha kapsz választ,hívd fel telefonon:)))Jó ötlet szerintem...:)
2010. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még mindig megdobban érte a szíved, akkor NE hagyd!!! Esetleg van közös ismerősötök, aki segíthetne neked ebben az ügyben? Vagy ha a közeljövőben lesz születésnapja akár névnapja írj neki egy üzenetet. Biztos reagálni fog rá valamit és így felvehetnéd vele a kapcsolatot. :)
2010. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A címét sajnos nem tudom. Csak az e-mail címét és a munkahelyi telefonszámát.
2010. máj. 13. 17:44
 6/8 anonim ***** válasza:
hívd fel.. egy próbát már csak azért is megér..ha meg nem lesz semmi esetleg köztetek, attol még barátok ugyanugy lehettek. szerintem értékelni fogja, hogy 20 év után felkeresed.:) sok sikert. hátha újra beléd szeret:)
2010. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De mivel, milyen ürüggyel? Nincs valami ötlet esetleg?
2010. máj. 13. 18:24
 8/8 anonim ***** válasza:
hát. azzal az ürüggyel, hogy mi lenne ha találkoznátok? annyi év elmult már, olyan rég nem láttátok egymást. mi lenne ha most találkoznátok..de egyenlőre csak ugy mint barátok. aztán ha már találkoztatok..ha már ott vagytok..akkor felhozhatnád neki h még mindig kedveled. és szeretnéd, ha ez a találkozás megismétlődhetne..mondjuk többször..de ha majd egymás mellett fogtok ülni, akkor a helyzet ugyis adja magát:) és menni fog. csak ne félj..légy bátor és hívd fel.:) drukkolok neked.:)
2010. máj. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!