Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Próbálkoznál kapcsolatot...

Próbálkoznál kapcsolatot létesíteni egy 18 év feletti lánnyal ha megtudnád, hogy még szűz?

Figyelt kérdés
Nem lenne időpocsékolás az ilyen lánnyal való kapcsolat?
2010. aug. 3. 11:11
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
nekem volt egy barátnőm 18 múlt pár hónappal és 5 hónapot vártam rá,de nem volt csúnya v vmi csak jó nevelést kapott,aztán rá egy félévre mégis szakítottunk :|
2010. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Látjátok pont ilyesmire gondolok. Az ember törekszik, megpróbálja elbűvölni a barátnőjét, nem akarja lefektetni mert tiszteli az elhatározását aztán majd a lány kitalál valamit és hiába örült az ember annak a nagy értéknek egy év után szakítás a vége. És még azt sem mondhatja, hogy szexuálisan egyszer is vele volt mert még a csókon kívül semmire sem hajlandó. Akkor ilyen esetben milyen értekről beszélünk? Mit kaphatunk egy ilyen kapcsolatban amikor majd szakít velünk mert csak a hormonokra gondolunk? Nekem már volt ilyen kapcsolatom azért kérdezem. És nem szeretnék más lány vagy nő időtöltése lenni.
2010. aug. 3. 12:18
 13/45 anonim ***** válasza:
Igaz én lány vagyok de körülbelül olyan lehetek mint ez a 18 éves lány csak én most voltam 19. Ez idáig nem volt hosszú kapcsolatom csak pár hetes azzal viszont az a gondom hogy nem akartam úgy elveszíteni a szüzességem. Lehet maradinak gondolni vagy félénknek de így éreztem mindig is. Most járok valakivel, igaz nem elsőként próbálkozunk egymással de ilyen kikötésem pl. nincs hogy 5 hónapot várjunk a szexszel. 1-2 hónapon belül szerintem benne lennék csak egy dologtól tartok inkább, attól hogy neki szokatlan lesz hogy ilyen tudatlan csajszi vagyok még és talán többet szeretne de mivel én még nem voltam senkivel nincs semmi tapasztalatom.
2010. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
79%
Ha szerinted egy kapcsolat csak a szexből áll, és az az értelme, és ha szakítotok ez határozza meg hogy megérte-e a kapcsolat és milyen volt a minősége, akkor nagyon el vagy tévedve, de szíved joga, akkor te keress magadnak olyan nőt, aki már az első randin lefektethető, ennyi. A normálisan, éretten gondolkodó pasiknak meg legalább meghagyod a normális lányokat.
2010. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
79%
Te nem is szereted őt igazán ha az ilyen "hülyeségeit" nem tudod neki elnézni. Ha meg csak arra kell, hogy kefélj egy jót, keress mást és ne az ő életét tedd tönkre.
2010. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

Én még örülnék is ilyen lánynak, főleg hogy még én is szűz vagyok, és egy szűz lánnyal szeretném majd elveszteni.

20f

2010. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
76%
Elég baj az, ha egy esetleges szakítás után az alapján értékeled a kapcsolatot, hogy hányszor d*gtad meg. Normális pasik képesek élvezni a "csak úgy" vele töltött időt, és képzeld, nem időpocsékolásnak, hanem kellemes emléknek tudják be mondjuk a randikat, a romantikus sétákat, a közös mozizásokat...
2010. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

nem probléma, ha még szűz.

24F

2010. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim válasza:
Veszíthetsz vmit? Nem sokat. Ha tetszik és jól érzed vele magad akkor megéri. Rám a párom egy évet várt mondjuk én 13 éves voltam amikor megismerkedtünk. és majdnem 15 amikor lefeküdtem vele,de azt mondta érdemes volt várni, bár a keze már eléggé lestrapált volt a végére. DE CSAK AKKOR ÉRDEMES HA KOMOLYAN GONDOLOD VELE. Pár hétért, hónapért nm érdemes sokszor többet várni mint amennyi időt együtt töltötök.Hidd el jó érzés amikor a barátnőd csak a tied volt és téged talált "méltónak" arra hogy veled veszítse el a szüzességét.
2010. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Most megfogalmazom a másik oldalról a kérdést. Ha elkezdek járni egy nővel akinek már volt rendszeres nemi élete de én nem fekszek le vele arra hivatkozva, hogy még szűz vagyok mit fog lépni? Értékelni fogja és vár kb 1 évet boldogan állandóan visszautasítva? Most a hölgyek válaszára is kíváncsi lennék.
2010. aug. 3. 15:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!