Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Próbálkoznál kapcsolatot...

Próbálkoznál kapcsolatot létesíteni egy 18 év feletti lánnyal ha megtudnád, hogy még szűz?

Figyelt kérdés
Nem lenne időpocsékolás az ilyen lánnyal való kapcsolat?
2010. aug. 3. 11:11
1 2 3 4 5
 21/45 anonim válasza:
Ja és 17/L voltam.
2010. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 McKúr ***** válasza:
41%
Pfujj, meg se próbálnám undorító ha valaki 18 évesen szűz...
2010. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Minimum nagyon macerás.
2010. aug. 3. 20:50
 24/45 anonim ***** válasza:
En 20 evesen veszitettem el, a baratom vart ram majdnem 3 honapot,meg 1 honapot vart volna talan, de annal tobbet nem.Ugy voltam vele,h szerttem es meg mindig es mar azert szerettem volna tul lenni rajta,csak remelni tudtam,h nem hasznal ki. Azota is egyutt vagyunk,es mar 1 eve.es szinte tokeletesnek mondhatjuk a kapcsolatunkat,szeretjuk egymast nagyon.
2010. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot. Örülök, hogy a barátod fontosabb volt mint a szüzességed elvesztése. Ennyit én is várnék, ez természetes. Akkor van probléma ha egy alagútba viszik az embert amelyből nem látja a kiutat.
2010. aug. 4. 16:57
 26/45 anonim ***** válasza:

Miért lenne?

Inkább becsülni kéne véleményem szerint az ilyen lányokat.

2010. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Mi a fenét becsülsz rajta? Miután először lefeküdtem szűz lánnyal azt hittem összehányom magam. És ezt még tetézte a nyafogása.
2010. aug. 5. 08:19
 28/45 anonim ***** válasza:
De egy tapló vagy te kérdező...megnéztem volna hogy te milyen voltál mikor elvesztetted a szüzességed, ki tudja mennyire béna. Mindenki szüzen kezdi ezt jegyezd meg!!
2010. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Jah és még annyit hogy ha így vélekedsz a szűz lányokról akkor mégis miért teszel fel ilyen kérdést? Úgy tűnik a kérdésből hogy akarsz valamit a szűz csajtól most meg a hozzászólásodból kiderült hogy ki nem állhatod a szüzeket.

Keress inkább olyat aki már rég nem az!

2010. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Kifejezetten örülök annak ha taplónak gondolsz. Inkább legyek tapló és éljem az életem mint egy szerencsétlen aki talán egy évig szagolgatja a nagy semmit. A kérdést azért tettem fel mert dilemmában voltam. Nem járok senkivel és attól tartok, hogy akit kinéztem szűz még. Ezért voltam kíváncsi mások véleményére. Pontosabban arra, hogyan tudom ezt megoldani. És semmiképpen sem repdesek a boldogságtól, hogy esetleg kormozhatok egy évig is amíg hajlandó széttenni a lábát. Aztán meg helyet, hogy megköszönné, hogy elvégeztem a piszkos munkát rám fog szállni és talán még egyéb hülyeségeket is a fejébe vesz.
2010. aug. 5. 16:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!