Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmmel nemrég történt...

A barátnőmmel nemrég történt meg az első eggyüttlét! Első alkalommal vérzett de viszont egy héttel később megint csináltuk és akkor is vérzett! Mitől lehet ez hogy a másodiknál is vérzett? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nyugi, türelem, nem fog elvérezni :) Viccet félre téve fájt is neki? Másodszorra is? A vérzés a természetes, mondjuk első alkalommal előfordul a fájdalom is, de ha elég figyelmes vagy, és óvatos, és kellőképpen sikerül ellazítanod Őt, akkor előbb utóbb semmi gond nem lesz. Sőt! Csak türelem :) Sok sikert, és boldog órákat nektek!
2010. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
56%

Velem is ugyanez volt. :( Nem tudom, hogy normális-e, ráadásul én másodszorra sokkal jobban véreztem, mint először. És még másnap is. :( Szóval olyan téren megnyugodhatsz, hogy ez mással is előfordul... Hogy normális-e, az más kérdés. :S

19L

2010. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy de, vagy viszont. Lehet, hogy az elsőnél csak felsértetted a szűzhártyáját, és csak a másodiknál szakadt el.
2010. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de én még 4.5. alkalommal is véreztem.Igaz nem sokat,de volt pár csepp és kicsit fájt is.Majd fokozatosan elmúlt.Ne aggódjatok,de ha megnyugtat titeket,akkor beszéljetek egy orvossal.
2010. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
semmi gáz! velem is ez vooolt! első pár alkalommal véreztem de semmi bajom nincs..amm próbáljátok meg azt h a bnőd minnél jobban ellazuljon akk vszín nem fog fájni neki és meg is fog szünni a vérzés;)
2010. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!