Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőknél mennyire hátrány az,...

A nőknél mennyire hátrány az, ha egy fiú tapasztalatlan minden téren? Ciki az, ha egy 20 éves fiú szűz?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy egy normális nő tolerálja azt, ha valaki szűz és tapasztalatlan. Ő is az/volt az, és tudja nagyon jól, hogy milyen érzés.

Én majdnem napra pontosan a 24. szülinapomon vesztettem el a szüzességem, a partnerem viszont nagyon tapassztalt volt, és azt vettem észre, hogy maximálisan mindent megtett, hogy az Első élmény legyen nekem.


B.P.

2008. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Azért az már fura, ha valaki 20 éves koráig szűz marad. Főleg ha fiú, mert ugye valószínű, nem önszántából történt...
2008. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is velem vesztette el 19 évesen, de én is szűz voltam, és még örültem is neki, hogy ő is az, így legalább egymáson tanulhattunk, és nagyon élveztük, még ha egy kicsit bénáztunk is az elején:)
2008. dec. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árt, ha a 2 fél közül legalább egynek van némi tapasztalata. Mindenesetre én feszélyezve érezném magam, ha egy agyontapasztalt pasival hozna össze a sors, lévén hogy én meg full tapasztalatlan vagyok. Viszont ha történetesen egy szűz fiúval hozna össze a sors, nem utasítanám el emiatt. Szóval szerintem egyáltalán nem gáz 20 évesen szűznek lenni. Amúgy meg tök izgi felfedezni egymást, közösen tanulni :) Bár úgy gondolom, később esetleg lehet belőle probléma, mert akkor kezded megszerezni az első tapasztalataidat, amikorra már vmennyire kialakult szokásaidnak kellene lennie és ezt nem mindenki tolerálja... Persze emiatt azért nem kell rögtön az első jöttment ágyába ugrani.
2008. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ohh,köszönöm szépen a válaszokat...És még egy dolog érdekelne!Ha kicsit visszahúzódó vagyok meg keveset beszélek,úgy is tudok találni magamnak valakit?
2008. dec. 1. 21:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem egyenesen megbecsülendő és értékelni való, ha egy fiú még 20 évesen szűz...ez azt jelenti, hogy nem vagy az a "tipikus pasi", aki csak a puncit lesi minden nőben és ezzel vagánykodik...talán a szexi libáknak ez nem túl hízelgő, de egy igazi párkopcsolatban nagyon is jó...hozzád egy komoly, érzelmes lány való, és biztos hogy meg is találod :) azért annyira ne legyél visszahúzódó, hogy ne merj beszélgetni valakivel, aki szimpatikus :) mert ez az alapja az egésznek, egy mély,jóleső beszélgetés :)
2008. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az a ciki, ha valaki 13 évesen nem az... Lehet, 20 évesen nem gyakori manapság, de semmi rosszat nem jelent. A párommmal mindketten "kezdok" voltunk, de nagyon szerettuk egymást, és szorgalmasan gyakoroltunk:)Ennek 5éve és mivel barátnoi már voltak elottem, orulok, hogy ez csak a mi kettonk dolga:)))
2008. dec. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen tudsz így is ismerkedni. Erre jó pl. az internet (chat oldalak, társkeresők) Bár nekem pl. 2 párom volt eddig, mindkettőt a neten ismertem meg, lévén hogy félénk vagyok és nem tudok hol ismerkedni, de csúnyán megjártam. Ma derült ki 3,5 hónap után, hogy a másodikkal is :( Azért nem lehetetlen akár az életed párját is megtalálni így. Van akinek sikerül...
2008. dec. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm ismét a válaszokat!Remélem majd más is megbecsüli...Társkereső oldalakon fennt vagyok már pár hónapja,képekkel.Majd valami lesz. :)
2008. dec. 2. 18:54
 10/13 anonim ***** válasza:
már vettem el fiú szüzességét,és szerintem nagyon jó érzés hiszen sosem felejt el téged:) meg bevezetheted a szex rejtelmeibe:D
2008. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!