Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kisfiús arc egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisfiús arc egy 17 éves srácnak nagy hátrány?

Figyelt kérdés

Kb kinézek vagy 14 évesnek. :D

Nem tudok vele mit kezdeni, az a gond.


De mégis miben szenvedek ezáltal hátrányt, hogy egy felsős általános iskolás kissrácnak tűnök?


17/F


2011. okt. 2. 12:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az minden korban elég nagy hátrány.
2011. okt. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

igen NAGY.


AKÁRKI AKÁRMIT IS MOND hátrány.


és 19 vagyok, de 13-14 nek néznek...és a velem 1 korú lányok kisgyereket, kisfiút mondanak nekem.

gondolkozok a plasztikai műtéten.

2011. okt. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

ui: 1 lánynak sem kellek aki velem 1 korú.

csak 10-14 évesek alsóból jönnek fel az emeletre és szerelmes levelekkel basztatnak.

2011. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Növesszetek szakállat, az sokat számít!
2011. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket! :)

Szakáll? Hát nekem még az sem állna jól. :D


Ha valakit érdekel egyébként, küldök képet privátban. Hátha úgy könnyebben tudtok valamilyen tanácsot adni.

2011. okt. 2. 12:42
 6/19 anonim ***** válasza:

De szerintem ez tök egyértelmű. Olyan, mintha azt kérdeznéd a kis p.öcs hátrány 20 évesen ? Igen az. :D Jó durva hasonlat, de akkor is.


Amúgy a borosta, szakáll tényleg sokat dobna. Esetleg néhány ruhát is beújíthatsz, a hajaddal is kezdhetsz valamit. Ezekkel mind lehet javítani rajta. Persze a beszéd stílust se felejtsük el.

2011. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A borosta jó ötlet szerintem, bár gondolom neked arra még nemigen van lehetőség 17 évesen. :)

Ne aggódj, van akinek az ilyen fiúk jönnek be, ráadásul nem valószínű, hogy egy lány azért utasítja majd el a klassz személyiséged, vagy a szexi kockáid, mert az arcod kisfiús.

2011. okt. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nekem jöhet privátba kép, de csak ha nem gond.
2011. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Elküldtem. :D
2011. okt. 2. 13:16
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

+ kaptam.....szerintem próbálj meg más cuccokban járni...egyébként nem annyira vészes kb úgy nézel ki mint egy 15-16-17 éves. Tipikus mai divat......

lehet nem is kellene változtatnod.


de én fiú vok nem nagyon vágom, h mit kellene változtatnod.

2011. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!