Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok. Szerintetek előny...

Lányok. Szerintetek előny vagy hátrány egy kapcsolatban ha egy 18 éves fiú még tapasztalatlan az ágyban? Ha lehet indokoljátok meg hogy miért előny vagy miért hátrány.

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Nem volt még párkapcsolatom és még szűz vagyok.
2009. aug. 19. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez legyen a legnagyobb gondod öcsi, van aki még 23évesen is szűz hiába kapcsolatban van. Am ha mindennap csüszköltök akk hátrány ha semmit nem tudsz, de előny ha nem a szexre megy ki a dolog
2009. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Előny: jó a tudat a lánynak,hogy nem feküdtél össze mindenféle rib@nccal:P

Hátrány: Egy kicsit nehezebb dolgod lesz, így, hogy nincs tapasztalatod! De szerintem kár idegeskedned! Csak ne a pórnót vedd példának:D

2009. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Előny: Nem vagy egy összevissza baszó fickó mint néhányan.

Hátrány nem tudom van e. Ha ösztönösen csinálod akkor nincs. 18/L

2009. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb dolgog. az én párom is szűz volt akivel 3éve vagyok,lehet tanítani,úgy h nekem jo legyen, s nem pedig rutinból nyomja, a másik meg baromira megbecsülöm h nem k.efélte fel egész Budapestet és nem lógatta bele minden jöttment aids-es k.urvába..légyszi fejezzétek be ezt az úúúristen gáz ha még szűz vagyok???-mizériát!!! egy útszéli előtt ciki, de egy normális lány akinek azért kellesz mert szeret a két kezét összeteszi!!! :)
2009. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

dehogy gáz! én 17voltam,ő 21 és ő volt szűz,nem én!

ma már inkább azt tartom gáznak,hogy én adtam meg magam olyan korán másoknak!

2009. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem elöny volt h még a barátom nem volt senkivel !!! nekem az sokat jelentet h tudtam h elöttem nem volt senkie ö 17 volt. és szerintem egy szűz fiu valamikor sokal töbet tud mint egy tapasztalt!!! és egyszer mindenki elkezdi. a tapasztalt is szűzen kezdte! ugy h ettöl ne félj.:)
2009. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
szerintem hátrány. egy olyan korú lány amilyet te keresel 17-18 éves, akinek akár csak 1 pasi is volt már előtted az életében, már vágyik arra hogy a tenyerén hordozzák szex közben. sajnos a mai világban ahol a lányok 14-15 évesen elvesztik a szüzességüket, mire 18 évesek lesznek, már nem kezdők és nem elég nekik egy szűz fiú esetlen próbálkozása. voltam már szűz fiúval tudom miről beszélek, senki sem kezdi tapasztaltan a nemi életet. azt tanácsolom hogy vagy hozzád hasonló kaliberű, tapasztalatlan lánnyal kezdj ha többet akarsz a kapcsolattól mint egy-két hónap és nem akarod összetöretni a szíved, vagy pedig szórakozz és még ne legyen elvárásod egy komoly kapcsolat.
2009. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

sztem aki miatad és nem a tapasztalatodért van veled azt nem fogja érdekelni h ,még nincs

engem nem zavar és a normális lányokat sem

szal nem hátrány...és ha egy normális lánnyal hoz össze a sors akkor még jól is jöhet:D

2009. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz!

Majd ha találsz valakit akivel szeretitek egymást, az úgysem fogja negatív dolognak venni, hanem örülni fog....

2009. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én szűz voltam amikor lefeküdtem az akkor 18 éves barátommal, aki ugyanúgy szűz volt. egyáltalán nem volt gáz, mivel mindketten tapasztalatlanok voltunk és így együtt tanultuk meg a dolgokat. :)


féltem volna, ha ő már nem lett volna szűz, hogy nem leszek neki elég jó... de hát nem volt ilyen probléma :)

2009. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!