Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A mai világban gáz ha egy...

A mai világban gáz ha egy lány szűz még 20 évesen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 22:35
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Azért is tettem fel a kérdést, mert már sokaktól hallottam hogy szűzzel nem kezdene mert még tapasztalatlan és bénázik, de nem értem miért így fogják fel.

"gyakorlat teszi a mestert"- senkinek nem megy simán elsőre minden klappul(ezt csak én gondolom)

2010. aug. 16. 23:06
 22/40 anonim ***** válasza:

én szűz vagyok, de elsőre csakis szűz lánnyal kezdenék, csak nincs kivel, pedig jól nézek ki:(


gondolod írj privit

2010. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
ELőző, nem megsérteni akarlak, de nem hiszem, hogyha a Kérdező 20 évig várt arra az emberre, akinek odaadná magát, gyik-en akar felszedni valakit és elveszteni.
2010. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

"A komment megírásának időpontja: ma 23:06"


22:38-as vagyok. Soha nem foglalkoztam az ilyen véleményekkel. Személy szerint én úgy vagyok vele, hogy talán jobb lenne, sőt, szinte biztos, ha egy szintén szűz lánnyal veszíteném el. És pont az általad említett dolog miatt. Mivel ha mindketten szüzek vagyunk, akkor ugye teljesen más a kép, mivel mindketten tapasztalatlanok vagyunk, így nem valószínű, hogy az egyik vagy másik fél részéről jön bármiféle kritika is, hogy "de rossz volt veled" és ehhez hasonlók.

2010. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim válasza:

Én is az vagyok..rám is néha furán néznek a fiúk amikor megtudják:) Megtehettem volna már párszor, de nem megfelelő fiúval, úgy meg nem akartam, h csak azért mert már ciki. Amúgy meg senkinek semmi köze hozzá:)

20/L

2010. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
jajj bocsi, a 23:06-os kommentnél elírtam véletlenül nem klappul--klappol, csak egy kicsit sötét van
2010. aug. 16. 23:18
 27/40 A kérdező kommentje:
távolabb ültem a géptől
2010. aug. 16. 23:18
 28/40 anonim ***** válasza:

miért lenne gáz? Csak azért, mert van egy olyan büvös szám, hogy 18?

Én 25F vagyok, még ha korombeli érintetlen lánnyal is találkoznék, dehogy itélném el. Még jó is lenne, hogy én vagyok az első. A nő attól nő, hogy ne adja magát oda 14 éves korától az első jött mentnek. Remélem hogy emlékezetes és szép lesz neked az első


Akik meg 13 évesen kezdték, azoknak ez az élmény biztos, hogy rossz! Jó elveszették ilyen korán, és? A korukbeli pasiktól, akiknek ekkor még talán fel se áll? Majd 20 éves korukra frigid roncs lesz belőlük. Megérte?

2010. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Amúgy természetes, hogy felhozzák a fiúk. Miért ne beszélhetnének a szexről? :)
2010. aug. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 Eperke8 válasza:

Az a baj, hogy ez a mostani vilag olyan amilyen... meg kell tartani a szuzesseget addig amig nem talalkozol azzal a ferfival, akit erdemesnek tartasz arra hogy elvegye. En eletemben 2 ferfival voltam , es sosem bantam meg. A masodikhoz most megyek ferjhez^^

A tisztasag kincs, amire vigyazni kell, nem elherdalni...

2010. aug. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!