Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A mai világban gáz ha egy...

A mai világban gáz ha egy lány szűz még 20 évesen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 22:35
1 2 3 4
 31/40 Eperke8 válasza:
hmm... gyakorlat teszi a mestert,,,, hat... hacsak nem bordelyhazban szeretnel dolgozni,,, akkor talan erre annyira ne torekedj! :DDD
2010. aug. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Végül is tényleg nem kell megfelelő számú partner az életben.


Aki nem tudja mi a jó szex, az úgy is boldog tudatlanságban él.

2010. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

13-17 éves korosztályig gáz nekik, míg 17-től felfelé nem gáz.

19/F

2010. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Eperke8-nak: meg sem fordult a fejemben ilyesmi hogy bordélyházban dolgozzak, és nem is fog,ezzel csak azt akartam mondani ha megtalálom a párom, akkor nyílván többször fog vele megtörténni a dolog,mert az embernek ez ugyanúgy a szükségleteihez tartozik és kívánja is. Így idővel gyakorlott is lesz.
2010. aug. 17. 14:29
 35/40 A kérdező kommentje:
És nem szabad senkit megbélyegezni azért mert még szűz, én úgy gondolom a jó szex ugyanúgy tanulható mint bármi más.
2010. aug. 17. 14:32
 36/40 Eperke8 válasza:

Igazabol annyira irrealis volt a "bordelyhaz" dolog, hogy azt hittem, hogy te is csak viccre veszed... foleg mivel azt irtad elotte hogy sok pasi szerint "szuzzel sose fekudne le" merthogy "gyakorlat teszi a mestert"...

csak ugy latom, amit elotte irtam azt nem olvastad el....

egyebkent meg en igenis valahol elitelem azokat, akik mindenkivel osszefekszenek, ha ferfi ha no az illeto...

magamrol meg csak annyit, hogy szep vagyok, es mindig egy csomo pasi vett korul, megse fekudtem le soha senkivel. nem azt mondom, hogy sose flortoltem senkivel, de csak azzal aludtam egyutt, akivel azt terveztem hogy felesegul megyek hozza... es sose mennek olyan emberhez akinek mar sok baratnoje volt...

egyebkent szerintem jo azt erezni hogy az ember 'tiszta' es artatlan, es csak annak adja magat, aki "megerdemli" :)))

2010. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

oké akkor poén volt:D amúgy én is ugyanígy gondolkodom erről az egészről, nekem nagyon nem tetszik ha egy kislány 14 évesen pl már nem szűz(tisztelet a kivételnek)és így mi lesz vele később az évek múlásával már elveszik ennek az egésznek az izgalma és egy hamar "kiég"

-bocsi ha sokat írtam-

2010. aug. 17. 18:44
 38/40 anonim ***** válasza:
én tisztelem azokat a lányokat akik 20 évesen szüzek
2010. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
ennek örülök:)
2010. aug. 17. 19:31
 40/40 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, becsülendő!
2010. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!