Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 21 > lany vagy es megtudnad...

Ha 21 > lany vagy es megtudnad, hogy a baratod meg szuz mit tennel, amennyiben te mar nem vagy az vagy ha az vagy, elhagynad vagy megcsalnad-e, hogy kiprobalhasd massal is? 21f

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:

hát szexelni lehet másokkal is persze, de attól még nem biztos, hogy el kell hagyni a barátot, ha amúgy meg jóasi stb, végül is még izgi is lehet, hogy szűz ...

akkor a tied a dicsőség :)

2010. aug. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem mond el neki, ha nem kérdezi akkor meg főleg ne.

De ha kérdezi és te tagadod akkor se fog rájönni max annyit mondasz hogy nem vagy nagyon tapasztalt mert rég volt már kapcsolatod és pont

2010. aug. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én "21>lány" vagyok, és nem zavarna, ha kiderülne Róla.

Mi az, hogy "Kiderülne"? az ilyen hogyan tud kiderülni?

Ha nem mondod neki, hogy Hé, drágám, szűz vagyok, elhagysz? akkor sehogy.

Szerintem, ha szeret, nem fog se megcsalni, se elhagyni se semmi. Én nem tenném.

2010. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem zavarna:):)
2010. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha ő szűz lenne, és én nem, akkor igyekeznék felejthetetlenné tenni neki az elsőt, ha meg mindketten azok lennénk, akkor örülnék neki, h egymás elsői leszünk :)
2010. aug. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!