Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy férjed, akit szeretsz, megcsalnád?

Figyelt kérdés
Szitu a következő: a szexuális életünk egyenlő a nullával (KB. 2 havonta egy alkalom). Már többször próbáltam vele beszélni, de nem változik a helyzet.. Közben igencsak próbálkozik egy nálam 7 évvel fiatalabb srác... és mi tagadás, kívánom is...
2011. máj. 4. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
kérdésben van a válasz. ha szereted ne csald meg. légy határozottabb. vagy csak simán vegyél valami szexi fehérneműt, és állj oda elé. vagy kezd el mellette maszturbálni az ágyban. ezek elég hatásos dolgok lehetnek ;)
2011. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

beszélj a férjeddel, hogy ez nem jó így.

miért nem szexeltek?

2011. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szamóca. ***** válasza:

akkor hagyd el a férjed.


vagy találj egy módot amivel felturbózod, hogy ő is élvezze és többször kívánja. a legtöbbször az a baj hogy nem beszélik meg a párok. lehet hogy van valami ami izgatná, találd el. a szex alapvetően jó, ha valaki nem kívánja ott valami gubanc van.

2011. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*kezdj
2011. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem engedj az illetőnek, ne fojtsd el a vágyaid.
2011. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Én az okokat keresném meg. Miért rossz a szexuális életünk. Azt kezelném. Ha pedig nem szeretném a férjemet, elválnék. De harmadikkal nem kezdenék. Nagyon becstelen dolog.
2011. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát, igen... Talán még jobban be kéne vetnem magam... csak az zavar, ha más szexinek lát, a saját férjemnél miért kell újra és újra különböző praktikákkal élnem, hogy ne úgy éljünk, mint egy 50 éves házaspár? Mert egyszer-kétszer belefér, na de mindig??? Nem szeretném megcsalni, de az is gáz, hogy már más férfire gondolok... mármint szexuálisan...

Köszi!

2011. máj. 4. 16:07
 8/10 A kérdező kommentje:
okok? Mindig azt mondja, fáradt.. El is hiszem, rengeteget dolgozik, hogy megéljünk. (Nem luxus életszínvonal, pusztán tényleg a megélhetésért...) Én igyekszem csinos lenni, segíteni(gyes mellett tanítok), de én gondolom rosszul, hogy egy 31 éves férfinak, mégha nagyon fáradt is legalább heti 1x-2x kellene, hogy igénye legyen a szexre? Megcsalni nem csal meg, nincs 3. nő, legalábbis semmi gyanús jel, és rossz érzésem sincs ezzel kapcsolatban... Mások azt mondják nagyon csinos vagyok, és én sem érzem magam sem öregnek, sem csúnyának....
2011. máj. 4. 16:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha lenne másik nője, akkor az feldobná és legalábbis eleinte veled is többször szeretne dugni. Ezt tapasztalatból tudom. Ha meg nem hajlandó a szexre többszöri felszólítás után sem, akkor én biztos lefeküdnék mással.


30 N

2011. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem! Én nem a szexre építettem a házasságomat, sokkal több annál. Ha valami miatt valami gond lenne ezen a téren megbeszélnénk (meg lehet vele beszélni a gondokat, mint ahogy velem is neki), ahogy tudnánk, megoldanánk.
2011. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!