Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalnád azért a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnád azért a jelenlegi párodat, mert egy előző kapcsolatodban megcsaltak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

NA az ilyen lúzereket utálom.

Megcsalt az előző pasikám, megcsalom a mostanit.

Vagy..

Egy lány szemét volt velem, 3 hónapig csak hitegetett, ezért most megcsinálom egy lánnyal, aki szeret.

Gyenge féreg az, aki bosszúra vágyik, és azzal tol ki, aki szereti.

2010. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az marhára nem lenne tisztességes a mostani pároddal. Gondolkodj már picit...
2010. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha teljesen idióta lennék akkor mindíg ezzel szórakoznék.

De mivel nem vagyok az ezért feltételezem hogy a kedves kérdező ezt megtenné és ő szép szóval élve hülye (ha nem tévedek), ezt egy utolsó féregtől várnám el mondjuk hogy így "basszon ki" a volt párjával közben saját magával szúr ki azért mert olyannak árt aki nem tehet semmiről...

2010. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
69%
Hát te hülye vagy!
2010. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem!


Az előző párod hidd el, visszakapja még az élettől a pofonokat! De ez visszafelé is igaz! Miért akarnád a jelenlegi párodat bántani? Hiszen neked is rossz érzés volt, amikor megcsaltak! Ez mire lenne jó? Hogy enyhítsd a fájdalmat és visszatérjen a büszkeség, az önbecsülésed, h igen, velem megtették, de visszaadtam!!


még ha azt csalnád meg, aki téged is, akkor édes lenne a bosszú.. de így?!:/

2010. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jaj ne értsetek félre!!! nem akarom megcsalni a Kedvesemet, ilyen hülyeség eszembe sem jutna, Ő az első nagy szerelmem, viszont neki már volt előttem néhány barátnője, és a legutóbbi megcsalta Őt, ennek ellenére tudom, hogy sosem tenne ilyet, ez csak egy amolyan butaságból felmerült kérdés volt részemről.
2010. febr. 23. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg ne rágódj ilyen baromságokon :)
2010. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Remélem ezt a kérédst nem komolyan gondoltad. Miért bűnhődjön az aki semmiről nem tehet. Ha meg ezt komolyan gondoltad, kicsit magadba szálhatnál..
2010. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha egy korlátolt buta szemétláda lennék akkor igen. De nem vagyok az. Ilyet csak azok csinálnának. Ha a pasid nem ilyen akkor ne aggódj. Mert ugyerbár ezért jutott eszedbe, ne is tagadd. Szerintem nem fog ezért megcsalni. Max másért. De az meg más kérdés.
2010. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
NEM
2010. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!